Nowinki w sprzęcie RTV na najbliższy rok – w jakim kierunku idzie postęp elektroniki?

Systematycznie udoskonalane sprzęt RTV przypada do gustu zamawiającym, którzy w każdym sezonie rozglądają się za technologicznymi innowacjami. Uwielbiamy innowacyjne rozwiązania, które spełniają nasze oczekiwania, dlatego wybieramy jedynie wypróbowane propozycje. Producent wie, na co musi dziś postawić, jeżeli chodzi o zaoferowanie swoim klientom najlepszych propozycji.

Jeśli zaprezentowane w tym miejscu informacje są dla Ciebie zajmujące, kliknij tutaj, gdyż w danym serwisie (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyny/uzywane/) też przeczytasz coś ciekawego!

Ogromne wyświetlacze 3D, plazmy w najwyższej rozdzielczości, a to wszystko na najwyższym poziomie i w najniższej cenie.

Gadżet, który dzisiaj chyba podbił rynek elektroniki użytkowej, to smartfon i przeróżne akcesoria audio (przykłady tutaj: Akcesoria Audio Samsung na Ceneo). Każdy liczący się producent ma w swojej ofercie kilka, jak nie kilkanaście i więcej, różnorakich modeli dla każdego z części rynku. Już oswoiliśmy się, że z roku na rok mają one jeszcze więcej pamięci, szybszy procesor z większą ilością rdzeni, czy baterię, która wytrzyma nasze najdziwniejsze kaprysy. Chociaż prawdziwą nowinką jest telefon, który możemy zginać- a to dzięki zastosowaniu specjalnych wyświetlaczy OLED, które wymyślili inżynierowie z LG. Nie tylko wykorzystali tego rodzaju ekranu do telefonu- w ofercie koreańskiego producenta zobaczymy również niezwykle cienkie, zgięte w łuk telewizory.

telewizor

Autor: skippyjon
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwotne urządzenie elektroniczne znajdujące się w naszych miejscach zamieszkania to telewizor. Dzisiaj na rynku możemy wynaleźć niesłychanie wiele propozycji producentów, rzadko dla nas celowych. Jeżeli zależy nam na specjalnych walorach wizualnych oraz doświadczanych efektach to koniecznie musimy wyłowić telewizor z techniką full HD. Pozwoli to nam na zobaczenie wyjątkowo znaczącej ilości detalów na ekranie. Oglądanie wydarzeń sportowych w tej technologii niewątpliwie będzie intrygującym doznaniem. Tymczasem, ograniczenie się zaledwie do zdobycia sprzętu służącego do odbioru obrazu może wydać się niewystarczające. Także do naszego telewizora musimy dorzucić odpowiedni system dźwiękowy. Innym rozwiązaniem jest nabycie telewizora posiadającego moduł Wi – Fi (telewizor z modułem Wi-Fi na stronie Więcej filmów, i to nowych.

Jak już oderwiemy się od niewielkich ekranów w naszym smartfonie, to właśnie na telewizorze koncentrujemy naszą uwagę. I tego rynku nie ominęły małe rewolucje. Jeszcze do końca nie przyzwyczailiśmy się do faktu, że dzięki rozdzielczości Full-HD można uchwycić niespotykaną uprzednio ilość szczegółów, a na nasz rynek wdziera się technologia 4K. Jej nazwa odnosi się do nowego kanonu rozdzielczości, w którym na szerokość ekranu przypada ok 4 tys. pikseli. Oznacza to zapewne jeszcze większy zalew wysokobudżetowych produkcji ociekających efektami specjalnymi- to właśnie tam w pełni docenimy bogactwo detali, jakie da nam ta technologia.

Piloty do tv

Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com

Nowości nie dotyczą jedynie samego obrazu- postęp dotyczy również miłośników muzyki. Dzięki firmie Samsung będzie można, korzystając z ich najnowszego systemu, słuchać muzyki w dowolnym miejscu w mieszkaniu, korzystając jednocześnie z kilku źródeł dźwięku.

admin