Dzisiaj dowiesz się jakie zmywarki do naczyń są najlepsze

Zmywarki od kilku lat zaczęły się cieszyć dużą popularnością w naszych domach. Wprawdzie w niejednej kuchni będą one zajmować sporo cennego miejsca, ale możliwość zaoszczędzenia wody i energii porównując z tradycyjnym zmywaniem jest ogromna. Typowe mycie po kolacji to co najmniej kwadrans spędzony w kuchni i kilka wiaderek wylanej wody.

wnętrze zmywarki do naczyń

Autor: CoCreatr
Źródło: http://www.flickr.com
Do zmywarki wystarczy powkładać brudne naczynia, ustawić właściwy program i zmywarka sama zacznie zmywanie, a w tym czasie można zrobić coś znacznie przyjemniejszego niż stanie w kuchni. Jak twierdzą liczni naukowcy, na zmywanie w ciągu naszego życia spędza się kilka miesięcy, więc jeśli rolę tę przejmie zmywarka (znacznie więcej na to można zaoszczędzić rzeczywiście dużo czasu. O plusach posiadania zmywarki nie trzeba już chyba przekonywać nikogo, powinniśmy jednak przed wyborem zmywarki do mieszkania dokładnie przeglądnąć propozycję firm AGD i wybrać model który najbardziej odpowiada preferencjom i oczekiwaniom. Zmywarki bowiem, pomimo tego że ich główna funkcja jest taka sama, różnią się jakimiś możliwościami i technologiami, które czasami bardzo mogą się przydać.

kuchnia

Autor: Alex Ansley
Źródło: http://www.flickr.com

Dla przykładu Zmywarka AEG FAVORIT 65410 MOP została wyposażona w możliwość opóźnienia momentu uruchomienia nawet o całą dobę, a dodatkowo w kilka tematycznych programów różnych stopni zabrudzenia naczyń i sztućców. Bardzo ciekawą funkcjonalnością właśnie w tym egzemplarzu jest użycie na jednym z etapów wysokiej temperatury, co przyczynia się do większej higieny i czystości.

Jeśli komuś się zdarza często brudzić patelnie i garnki, to doskonałym rozwiązaniem może być dla niego Zmywarka Amica ZWM 446 IE. Model ten posiada kilka funkcji które doskonale radzą sobie z najbardziej nawet przypalonym tłuszczem. Podwójne płukanie, zwiększona ilość środków myjących i wysoka temperatura sprawiają, że każde z naczyń wyjdzie z wnętrza zmywarki czyste.

W zmywarce tej można również zmywać naczynia delikatniejsze takie jak porcelana albo szkło, posiada ona specjalny program do takich myć. Zmywarka BEKO DSFS 6831 W (tutaj więcej: Zmywarka BEKO DSFS 6831 W) analogicznie jak reszta konkurentek została wyposażona w mycie w najwyższej temperaturze, dlatego też ją również poleca się, jeżeli komuś będzie zależeć na odpowiedniej czystości mycia.

admin