Reklama zewnętrzna na telebimach – funkcjonalna, wydajna i niezwykle przydatna

Reklama na telebimach jest jedną z odmian reklamy zewnętrznej, czyli takiej, z jaką stykamy się ciągle po wyjściu z domu. Reklama zewnętrzna cieszy się obfitą renomą i dużo oraz przedsiębiorstw decyduje się na skorzystanie właśnie z tej formy reklamy. Mniejsze firmy, które nie posiadają zbytnio obfitego budżetu decydują się na tańsze formy reklamy zewnętrznej, takie jak plakaty lub ulotki zostawiane w miejscach powszechnych. Większe firmy i przedsiębiorstwa częstokroć inwestują w większe formy reklamy, takie jak na przykład billboardy albo telebimy.

Telebim to wielki ekran, który posiada silne diody ledowe, toteż obraz wyświetlany na telebimach jest jasny i przejrzysty, dzięki czemu wolno go dostrzec nawet z ogromnej odległości – dowiedz się więcej. Diody ledowe dają także ogromnie silne światło, co pozwala dojrzeć obraz z wysokiej odległości nawet późną nocą lub podczas złych warunków pogodowych.

Telebimy są z reguły umieszczone w miejscach wielokrotnie odwiedzanych przez przeróżne osoby, dzięki temu reklamy, które są na nich emitowane trafiają do wielu gromad ludzi. Telebimy można spotkać przy ulicach i autostradach oraz innych częstokroć odwiedzanych drogach, mało tego można je spotkać w centrum miasta, przy galeriach handlowych i większych marketach.

telebim na koncercie

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Aby reklama (zobacz studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) wyświetlana na telebimie była skuteczna i dawała należyte efekty warto przestrzegać kilku norm. Po pierwsze treść reklamy (zobacz http://studioprinter.pl/oklejanie-samochodow-aut/) musi być atrakcyjna, treściwa oraz łatwa do zapamiętania, prócz tego reklama nie może być zbytnio długa, zaś okres jej wypuszczania powinien być całkiem długookresowy.

Ważkie jest także dobre miejsce na umieszczenie na telebimach, jeżeli telebim zostanie umieszczony w złym miejscu to reklama może nie sprowadzić przewidywanego efektu, czy też może zostać zauważona przez mniejszą ilość osób Powinno się zadbać również o samą formę reklamy, aby była intrygująca i atrakcyjna. Reklama zdoła przybierać multum przeróżnych form, może to być interesująca animacja, krótki filmik – pomysłów na wyśmienitą reklamę można współcześnie odszukać faktycznie ogromnie dużo.

admin