Wybieramy markowy telewizor

Zakup dobrego telewizora to dziś nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę liczbę modeli w sklepach. Telewizor kupić możemy za osiemset zł, ale wydać na niego można i kilkanaście tysięcy – zależeć wszystko będzie od potrzeb i możliwości finansowych klientów. Rzecz jasna telewizory kosztujące kilkanaście tysięcy to najwyższy segment i klientów na nie nie ma jednak zbyt wielu.

Telewizory marki Philips

Autor: Philips
Źródło: Philips
Dużo popularniejsze stały się telewizory w przedziale cenowym do 3 tysięcy złotych, wśród nich można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeśli chodzi o producentów, to największym sprzedawcą od wielu lat jest Samsung, jego urządzenia są dobrze zaprojektowane, posiadają wiele technologicznych nowinek i w pełni zasłużenie panują w rankingach sprzedażowych.

W cenie ok 1500 zł interesująco prezentuje się model SAMSUNG UE42F5000A. Już za tę niewysoką cenę kupujący otrzymuje już obraz full HD i ekran o przekątnej 42 cale – wielkość wystarczającą do wygodnego oglądania filmów w większości mieszkań. Ten model wyposażony został w wejście USB, dzięki czemu podpiąć do niego można zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na dużym ekranie.

Za trzysta złotych więcej możemy znaleźć telewizor Samsung UE40F6400. Jest on wprawdzie o dwa cale mniejszy od opisywanego wcześniej, lecz za to ma funkcję korzystania z sieci wi-fi i funkcję Smart TV. Szczególnie ta pierwsza opcja jest niezwykle ciekawa, urządzenie łączy się z siecią internetową i może korzystać z najpopularniejszych portali internetowych z muzyką i filmami.

To niewątpliwie niesamowicie interesująca tematyka, zatem jeśli masz zamiar ją przeanalizować w większym stopniu, to kliknij tu, a więcej znajdziesz w linku (https://rfid.zone/rodzaje-chipow-rfid-zrodlo-zasilania/).

Jakie możliwości zabawy i rozrywki może to dać chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Następne kilkaset złotych do dołożenia jest do także 40-calowego, ale z dużo lepszymi parametrami odbiornika telewizyjnego, jakim jest Samsung UE-40F6770. Model ten ma znacznie lepszy ekran od poprzedników, co tłumaczy wyższą cenę. W zamian dostaje się stylowe, najwyższych parametrów urządzenie, na jakim oglądnięcie filmu to rzeczywiście przyjemność. Za cenę tą można kupić również można telewizor Samsung UE46F6320 , ma on 46 cali przekątnej i moduł wi-fi, a także technologię SMART.

admin