Ciekawą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń wykonują trudne figury, chce żeby ich umiejętności były nagrywane. Nie zawsze pojawia się szansa, żeby robiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli jedzie się na rowerze, dlatego takim osobom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a jednocześnie dająca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, ale również czymś, czym chcemy się dzielić w większym gronie.

Sprzęt z GoPro

Autor: Josh Larios
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki specjalnym mocowaniom, mamy szansę ją posiadać przyczepioną do kasku, do kierownicy roweru, lecz także do gogli, więc będziemy mogli w niej nagrać dosłownie wszystko. Co więcej posiada ona specjalną obudowę ochronną, którą w razie konieczności będziemy mogli zamocować, by móc zanurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest także ochroną przed wstrząsami spowodowanymi upuszczeniem kamery, oraz przed pyłem, więc należy ją mieć pod ręką. Ciekawy przykład: hdr-as100 od sony.

Gopro Hero 4 Silver oferowana jest z ekranem dotykowym

Kiedy szukamy kamery, która zezwoli nam na robienie znacznych zanurzeń, jakie przeważnie są robione w czasie nurkowania, to należy zobaczyć, co ciekawego ma szansę nam zaoferować kamera Gopro Hero 4 Silver. Nieduża, świetnie mocowana właściwie do każdej nawierzchni, mająca ekran dotykowy oraz równocześnie pozwalająca na nurkowanie do głębokości 40 metrów, z pewnością jest marzeniem każdego płetwonurka, który pragnie zatrzymać obrazy, które on ma szansę w danej chwili oglądać.

Gorąco zapraszamy do poznania większej ilości postów na omawiany temat. Jeżeli Cię on ciekawi, to zobacz witrynę, na której umieszczone są podobne dane.

Na dodatek kamera ta zezwala na oznaczanie ważnych chwil w czasie nagrywania, przez co prościej nam będzie do nich wrócić podczas edytowania nagrania. Więcej interesujących informacji znajdziesz w tym miejscu: polecane gopro hero 4 silver.

Przyrównajmy różnorakie opcje

gopro hero

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

W zależności od tego, w jakich sytuacjach zazwyczaj będziemy korzystali z naszej kamery, potrzebne będą nam różne jej funkcje.

Przeczytaj ponadto inne wiadomości odnośnie takiej problematyki. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej w treści (http://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-49-Ekstremalne-uzycia-kamer-GoPro/53) tej kwestii. To też żywo Cię zainteresuje.

Przez to tak ważne jest to, by uważnie obejrzeć wszystkie udogodnienia, przyrównać funkcje przeróżnych kamer, ponieważ tylko wtenczas będziemy mieli szansę wybrać tą najlepszą dla siebie. A trzeba to robić, ponieważ kwotowo kształtują się one podobnie.

admin