Folia zabezpieczająca i etui czyli w jaki sposób zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem?

Folia osłonowa oraz etui są to dodatki dzięki jakim możemy skutecznie zabezpieczyć nasz telefon przed uszkodzeniem. Nierzadko zaniedbujemy tego typu dodatki – żałując tego po niespodziewanym wypadku.

telefon

Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com

Absolutne minimum stanowi folia zabezpieczająca, jaka uchroni wyświetlacz naszego telefonu przed zarysowaniem albo nawet pęknięciem przy upadku. Takie dodatki mogą pomóc utrzymać telefon w nieskazitelnym stanie technicznym, co pomoże nie tylko wydłużyć jego żywotność i zaoszczędzić na ewentualnych reperacjach, ale również osiągnąć wyższą cenę podczas odsprzedaży.

Jeżeli podoba Ci się prezentowany artykuł, to z pewnością zainteresują Cię również przydatne notatki, które znajdziesz tu – one wciągną Cię bez reszty.

Aby uświadomić sobie wielkość oszczędności proponuję odwiedzić znakomity polski serwis – – dla smartfonów i tabletów.

Świetnym uzupełnieniem ochrony którą zapewniają nam folie będą etui, które osłonią nie tylko sam wyświetlacz, ale dodatkowo całą obudowę urządzenia, zabezpieczając sprzęt przed zarysowaniem a nawet czasem przed zalaniem . Mało tego etui jest także najtańszym z dostępnych sposobów na diametralną metamorfozę designu urządzenia. W naszym kraju nabywcom etui chodzi przede wszystkim o zminimalizowanie ryzyka uszkodzeń, jednak nadchodzący z Zachodu trend może wskazywać coraz większą potrzebę personalizacji aparatów. Dobrym przykładem może być tutaj obudowa do MyPhone Cube. Pośród setek jej wzorów prawie każdy klient wyselekcjonuje tę która jak najbardziej będzie pasować do niego, będzie mieć deseń zgodny z jego zainteresowaniami bądź będzie w ukochanym kolorze. Nic nie stoi na przeszkodzie ażeby wybrać kilka deseniów, po czym stosować je zamiennie zależnie od powiedzmy, nastroju lub też rodzaju imprezy na jaką się akurat wybieramy.

Kolejnym przykładem na ochronę naszego telefonu może być wykonany z silikonu pokrowiec HTC Desire 610. Doskonale zaprojektowany. Dodatkowe wypustki po jego bokach to wypróbowane rozwiązanie, żeby telefon nie wyślizgiwał się z dłoni. Pokrowiec silikonowy jest elastyczny i bardzo lekki, co gwarantuje amortyzację w czasie upadku telefonu, czy też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten pokrowiec wykonany został z bardzo odpornego materiału silikonowego mającego za zadanie zabezpieczać boki a także tył telefonu.

admin