Metody na zachowanie wspomnień nawet w najbardziej szalonych okolicznościach

Od zawsze mamy potrzebę (być może nie wszyscy) wypróbowania własnych możliwości cielesnych jak też psychicznych. Możemy to czynić na przeróżne sposoby, chodząc po górach, biegnąc w maratonie lub pokonując jakieś niesamowite dystanse. We wszystkich przytoczonych dyscyplinach poddajemy swój organizm próbom nierzadko na granicy jego możliwości. Właśnie chyba to dochodzenie do granic możliwości jest dla ludzi w największym stopniu pociągające. Jest to jedna z kluczowych naszych cech.

gopro

Źródło: http://kamerynakask.pl/
Współczesny świat kusi nas możliwością uwieczniania wszystkiego co robimy oraz dzielenia się tym z innymi, zwłaszcza że współcześnie jest to niezwykle łatwe. Dzisiejsze przyrządy fotograficzne, dla przykładu Sony Action Cam- dają nam możność nie tylko robienia zdjęć ale również (po podłączeniu ich do komputera) publikowania ich w internecie. Prawie na bieżąco można się chwalić znajomym naszymi osiągnięciami lub po prostu przechować istotne dla nas zdjęcia w wirtualnej bibliotece.

Cóż jednak robić gdy osiągniemy już granice możliwości? Jeżeli chodzi o sport można pójść krok na przód i zacząć praktykowanie sportów ekstremalnych typu speleologia, latanie na motolotni i tym podobne aktywności. Pojawia się wtenczas pytanie, w jaki sposób utrwalić nasze wyczyny w tak ekstremalnych warunkach. Standardowe narzędzia nie poradzą sobie z takim zadaniem, tutaj trzeba sprzętu bardziej odpornego.

gopro

Autor: Joe Kunzler
Źródło: http://www.flickr.com

Takie warunki spełnia kamera do sportów ekstremalnych. Pozwoli nam ona zarejestrować na nośniku (w większości wypadków karcie pamięci) wszystko to co dzieje się w trakcie czynienia akrobacji lotniczych bądź też odsłaniania tajemnic pieczar. Rzecz jasna sprzętów tego rodzaju jest wiele. Jedną z popularniejszych jest kamera do sportów ekstremalnych nazwana Gopro hero 4 silver. Sprzęt sprzęt cardio do siłowni ten jest bardzo mocny, odporny na uderzenia, zaopatrzony w wygodne mocowanie na hełmie albo w odmiennym miejscu w taki sposób, aby dało się w pewny sposób z niego korzystać. Kamera ta wyposażona jest w wiele trybów kamerowania tak, aby możliwe było filmowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Urządzenie GoPro 4 stworzono w taki sposób, by możliwym było kamerowanie nawet pod wodą (do głębokości 40 metrów).

admin