Czy aby warto wdrażać najnowsze technologie w swym mieszkaniu?

Sporo ludzi negatywnie zapatruje się na wdrażanie dużej liczby urządzeń w swym mieszkaniu. Przyzwyczajeni do do jedynego urządzenia jakim jest telewizor oraz telefon w wielu przypadkach źle patrzymy na nowoczesne opcje mówiąc, że jest nam to zbędne. Tymczasem warto wiedzieć, że w dobie komputeryzacji warto być na czasie z nowinkami. W szczególności posiadając dzieci, dla których konieczna może okazać się w przyszłości umiejętność obchodzenia się ze sprzętami oraztechnologią.

myszka do kpmutera

Autor: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi,którzy dużą część czasu spędzają w pracy, a wolne chwile lubią poświęcać na odpoczynek przy telewizji ciekawym urządzeniem będzie nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Urządzenie to daje możliwość zarejestrowania ulubionego programu lub filmu, w sytuacji gdy nie posiadamy zbyt wiele czasu go obejrzeć. Jednak to nie wszystkie opcje, nagrywarka ma opcję nagrania dwóch programów w jednym czasie, a to duże udogodnienie. Nagrywarka odtwarza filmy Blu-ray. W twoim domu więc masz opcję by stworzyć swoją salę kinową a w wybranej przez Ciebie chwili dokonać wyboru na który film masz ochotę.

myszka i podkładka

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Dla dzieci (ale nie tylko) ciekawym rozwiązaniem rozwijającym kreatywność oraz umiejętności może być gra Minecraft (CD-Key). Jest to propozycja kreująca wyobraźnię i umiejętności techniczne, z uwagi na jej charakter: wszyscy mogą się w niej wcielić w rolę górnika wydobywającego złoża, jakie to później wykorzystuje na tworzenie fortec oraz domów.

Wciągający artykuł? Jeżeli tak uważasz, to spójrz również na pokrewne wątki (http://www.vidkon.pl/kamery-usb) zawierające zbliżone zagadnienia – one zupełnie Cię pochłoną.

Gra może być rozrywką dla dwóch osób jednocześnie – ma bowiem funkcję multiplayer (dowiesz się więcej za pośrednictwem tego portalu).

By móc w komfortowy sposób wykorzystywać opcji dostępnych w naszym komputerze trzeba zainwestować w dobry model myszy (Mysz EVO XGAME LASER X750 Extra Fire (A4TMYS33970)od A4Tech). Rynek oferuje nam sporo opcji, sporo z nich jednak nie będzie dobrych w każdej sytuacji. Dla zapalonych graczy oraz grafików komputerowych przydatne będą profesjonalne myszki np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB albo mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Obie mają opcję dostosowania czułości do potrzeb grającego.

admin