Jakie urządzenia są odpowiednie do robienia zdjęć I kręcenia filmów sportowcom.

Każdy wielbiciel sportu pragnąłby posiadać kamerę jak GoPro Hero 2. Jest to jednak perfekcyjna kamera do kręcenia ludzi w ruchu. Zasadniczą zaletą GoPro Hero 2 jest w szczególności niezwykle praktyczny i funkcjonalny ekran LCD, który jest dotykowy. Czyni to, iż obsługiwanie owej kamery jest niezwykle proste i komfortowe. Pomimotego, że ekran jest zabudowany sama kamera jest w pełni odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych, a także jest w stanie wytrzymać do czterdziestu m pod wodą.

Kamera sportowa

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć ta kamera to perfekcyjna zabawka do ludzi, którzy w pułapie dość profesjonalnym pragną nagrywać swoje i innych zmagania sportowe i nie tylko. Oprócz filmów kamera GoPro Hero 4 potrafi robić również rewelacyjne zdjęcia. Ilość tych zdjęć to nawet 30 na sekundę, a kolejnym plusem jest to, że zdjęcia można robić zdjęcie w trybie tradycyjnym a także Time Lapse. Kolejnym atutem, który przekonuje użytkowników do wyboru GoPro Hero 4 to znakomite gatunkowo fotografie w ustawieniach nocnych, poprzez to, iż kamera posiada wsparcie trybów nocnych takimi dodatkami jak Night Lapse.

Bardzo ciekawym dodatkiem do nagrywania ekstremalnych klipów jest DJI Phantom. Najnowszy to DJI PHANTOM 2 VISION PLUS, czyli dron, dzięki któremu da się skuteczniej poruszać. Ten sprzęt to przede wszystkim dobra sterowność, klarowna informacja o baterii, a także sposobność trenowania w symulatorze. Na pewno można stwierdzić, iż DJI Phantom – polecane – to rewelacyjny dron, który jest wygodny i działa w locie przez maksymalnie 20 minut.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Należy jeszcze napisać, iż ten sprzęt staruje z pozycji pionowej. Nie da się ukryć też DJI ma rewelacyjny wygląd, przez co zwraca uwagę, a poza tym zaletą jest wbudowany system autopilot z nawigacją (sprawdź DJI Phantom). Niezwykle ważne jest również to, że wszelkie parametry lotu są doskonale zaprogramowane przez profesjonalistów.

Aby dobrze mieć możliwość nagrywania klipów sportowych należy posiadać odpowiedni sprzęt. Podczas uprawiania sportu niezwykle istotna jest przede wszystkim jakość, a zatem należy wybierać najlepszy sprzęt. Poprzez to właśnie nagrania będą znakomite.

admin