Znajdź hurtownię oraz dystrybutora – to proste!

Ten przewodnik napisałem dla kogoś, kto nie używa sieci i nie wie, jak ją obsługiwać. Najmocniej polecam go biznesmenom, którzy poszukują hurtowni lub dystrybutorów jakichś towarów. Miłej lektury.

Autor: Zelmer
Najpierw trzeba otworzyć swoją przeglądarkę sieciową. Jeżeli studiujesz w tej chwili ten artykuł, to znaczy, że jest działa i ten krok możesz pominąć. Odpal stronę wyszukiwarki internetowej, najpopularniejsze wyszukiwarki to Bing Microsoftu oraz Google. Następnie należy określić, czego poszukujesz.Żeby znaleźć i przeczytać ofertę hurtowni artykułów gospodarstwa domowego w w swojej miejscowości, w Google wklej frazę „hurtownia AGD miasto”. Zapewniam cię, że otrzymasz przynajmniej kilka interesujących . Często wraz ze witrynami otrzymasz mapkę z punktami, co uprzyjemni ci dojazd.

W miejsce hurtowni możesz także rozejrzeć za pobliskim dystrybutorem artykułów gospodarstwa domowego. W takim wypadku do Google powinieneś wpisać „dystrybutor AGD lokalizacja”. Proponuję dopisać daną markę produktu, aby ułatwić wyszukiwanie.

Podobnie sprawa prezentuje się w sytuacji innych rodzajów biznesu, takich jak np. dystrybucja oprogramowania. W erze nowych technologii firma, która nie reklamuje się w cyberprzestrzeni i nie posiada czytelne reprezentacji w postaci witryny WWW praktycznie nie istnieje. Sieć to wspaniała przestrzeń promocyjna i baza mas możliwych klientów.

W Internecie namierzysz właściwie wszystko – reklamuje się tam i dystrybutor gier i firma naprawiająca obuwie, gazda z okolic Rabki i luksusowy hotel na końcu świata, producent (zobacz producent kabli i przewodów) farb i piosenkarz, malarz tworzący obrazy na zlecenie i olbrzymi ogólnoświatowy koncern komputerowy… Należy jedynie mieć pojęcie, jak skutecznie szukać. Najistotniejszy jest odpowiedni dobór słów do wyszukiwarki – koniecznie w formie bezosobowej i z wskazówkami lokalizacji. Jeżeli chcesz, aby wyszukiwane były wszystkie słowa, użyj po prostu cudzysłowu.

admin