Jak ulepszyć komfort używania własnego komputera?

W dobie wszechobecnej komputeryzacji każdy człowiek ma w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop albo notebook. Internet został powszechnym źródłem pozyskiwania wiedzy i rozrywki. Zwykłe wieże albo radia zastępowane są muzyką z komputera, wiele ludzi traktuje komputer jako coś co zastępuje nawet radio i telefon. Korzystając wiec z komputera w tak wielu funkcjach warto byłoby pokusić się o ich ulepszenie, by cieszyć się swym urządzeniem w jeszcze lepszym wydaniu.

szeroki monitor PC

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, dla których ważne jest słuchanie muzyki za pomocą laptopa czy komputera stacjonarnego koniecznie muszą zapoznać się z głośnikami (popatrz i tu), które mogą polepszyć satysfakcję słuchania – są to głośniki Monitor Audio MR2. jest to połączenie niewielkiego, kompaktowego rozmiaru z wielkimimożliwościami. Głośniki przypadną do gustu każdej osobie, która oprócz praktyczności potrzebuje takżeniebanalnej estetyki – obudowa wygląda jak drewniana będzie interesującym elementem dla każdej osoby ceniącej sobie praktyczne rozwiązania.

monitor i klawiatura

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby pragnące nowych rozwiązań w szybkości swojego Internetupowinny rozważyć zakup odpowiedniego modemu, który zdecydowanie może zwiększyć możliwości naszego komputera. Marka jest jednym z głównych producentów urządzeń telekomunikacyjnych, watro toteż zaufać ich produktom. Ich pierwsza propozycja modemu to modem Huawei E3131 Czarny. Urządzenie to wyposażono w opcję korzystania z Internetu 4G, dodatkowo posiada wbudowany czytnik kart pamięci a nawet jest opcja podłączenia do niego następnego odbiornika w celu poprawienia sygnału. Łatwy w obsłudze i poręczny – to dodatkowe atury modemu (więcej: ). Zbliżonym produktem jeśli chodzi o specyfikacje jest modem HUAWEI E3131s-2, działający w każdej sieci. również wyposażony w czytnik kart pamięci i możliwość przyłączenia anteny. Wszystkie te produkty sprzedawane są w niskiej cenie.

A dla pasjonatów gier, czy grafików komputerowych istotnym urządzeniem jest karta graficzna. Produkt w niezwykle ekonomicznej cenie, który zaspokoi wymagania każdego użytkownika to GF GTX770 2048MB (VGAMISNVD0263). Marka Micro-Star International znów wykazała się profesjonalizmem – wysokiej jakości technika połączona z niską ceną.

admin