Masz w planach wymienić odkurzacz? Miej na względzie odkurzacz wodny

Jeżeli twój odkurzacz odmawia posłuszeństwa i rozważasz zakup nowego sprzętu, musisz wziąć pod uwagę odkurzacze wodne. Działają na podobnej zasadzie, co odkurzacz bezworkowy, a mają do tego niejedną zaletę, której nie sposób im odmówić.

odkurzacz

Autor: decor8 holly
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko jest to najlepsze urządzenie dla alergików, jakich liczba z każdym rokiem rośnie. Roztocze uczulają wyjątkowo często, odkurzacz wodny natomiast umożliwia je w szybki sposób wyeliminować, gdyż dzięki pojemnikowi na wodę nie pozwala na ich zagnieżdżenie. Pojemnik na wodę jest również bardziej higieniczny, gdyż wystarczy jedynie ją wylać po podkurzaniu, a nie trudzić się z workiem, z jakiego często unosi się kurz. Poza tym do pojemnika z wodą można nalać ulubionych olejków zapachowych, jakie podczas sprzątania będą unosić się po całym domu. Jeżeli wybierzesz model z nawilżaczem powietrza, powietrze będzie tylko pachnieć, ale także być świeże i oczyszczone, co jest szczególnie istotne dla ludzi borykających się z we wspomnianymi alergiami czy dolegliwościami układu oddechowego. Odkurzacz z filtrem wodnym nigdy się nie zapcha i można wykorzystać go również do wielu innych zadań, np. do zebrania wody, jaka przypadkiem nam się rozlała.

Tak samo ekscytujące artykuły znajdują się w podobnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem, który jest tutaj.

Warto jest od razu zakupić odkurzacz piorący, dzięki którym można wyprać wszystkie dywany i zmyć podłogę. Sprawdzą się we wszystkich domach, w których są małe dzieci, plamy na dywanach zaś to codzienność – zobacz. Trzeba jednak mieć na uwadze, że odkurzacze wodne są trochę cięższe, niż normalne urządzenia, dlatego w domach ze schodami można mieć trudność z zaniesieniem ich na górę. Lepiej jest nalać wody dopiero na piętrze. To znacznie obniży jego wagę toteż kłopot zostanie rozwiązany.

odkurzacz 2

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com
Decydując się na kupienie odkurzacza wodnego, sprawdź kilka modeli i wybierz urządzenie, które odpowiada twoim wymaganiom – . Jeśli liczysz na tańsze zakupy, zamów odkurzacz przez Internet, gdyż zakupy w sklepach internetowych są z reguły znacznie mniej kosztowne. Sprzęt tak samo jak w tradycyjnych sklepach otrzymuje gwarancję, dlatego nie musisz się niepokoić, iż usterki będziesz zmuszony naprawiać na osobisty koszt. W razie jakiejkolwiek awarii masz gwarancję profesjonalnego serwisu, ale decydując się na sprawdzone urządzenie nie powinieneś spotkać się z nieoczekiwanymi niespodziankami.

admin