Interesujące nowinki techniczne umożliwiające uzyskanie konkretnych wiadomości

Bywają sytuacje, gdzie trzeba półoficjalnie zrealizować dane sprawy. Chodzi tu o sprawy związane z nieuczciwym pracodawcą lub z kwestią, gdzie zależy nam na zarejestrowaniu narady bez świadomości drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasem trzeba stawić czoła przeróżnym kłopotom. Ze wsparciem przychodzi nam technika.

Długopis z kamerą z opcją dyktafonu lub z opcją aparatu to oferta dla tych wszystkich, którzy chcą poufnie nagrać dialog. Taki gadżet zawiera kartę pamięci, która mieści w sobie wręcz osiem godzin nagrania. Kartę należy podłączyć do czytnika kart lub do laptopa. Pojawi się nam nowy nośnik i bez problemu można obejrzeć przewód zobacz (więcej w temacie) zrzucić nagranie na swój komputer. Dołączony aparat fotograficzny w tym pisaku wykonuje fotografie w formacie 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość obrazu. Większość firm w komplecie dołącza kabel USB i tworzy to wygodną możliwość ładowania. Sam wygląd gadżetu jest wierną imitacją zwykłego długopisu. Niekiedy długopis bywa nader gustowny przewodach zobacz (polecana strona) przeciwnie – bardzo pospolity. Bez kłopotu można nim posługiwać się, bo przecież ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też

Kolejnym urządzeniem pomocnym w dyskretnych sytuacjach jest kamera szpiegowska. Na rynku jest sporo takich gadżetów schowanych w przedmiotach rodzaju guzik w koszuli. Taki kamuflaż w koszulce, spod jakiej wychodzi obiektyw aparatu ukryty jest w guziku. Fonia i obraz jest odpowiednio nagrywany w optymalnej klasie. Wystarczy niezauważalnie włączyć kamerę, żeby zacząć nagrywanie. Brak tutaj diod czy lampek, a rozpoczęcie czy koniec pracy kamery informują wibracje odczuwalne wyłącznie przez osobę zaopatrzoną w urządzenie. Polecamy . Do zestawu załączona jest zwyczajowo karta pamięci, daje to swobodne przerzucenie nagrania na komputer.

Całość jest wysoko praktyczna i niewidoczna przez inne osoby. Jej nieduże wymiary umożliwiają pełną dyskrecję w różnych sytuacjach. Jeżeli mowa o kamerze szpiegowskiej należy nadmienić o podsłuchach, jakie sprawdzą się w szeregu warunkach. Podsłuchy przydadzą się wszędzie tam, gdzie czas rejestrowania jest dosyć długi. Interesującą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, jaka zawiera funkcję karty GSM i jest przygotowana do użytkowania zaraz po podpięciu do komputera. Zasada działania jest banalna a jednocześnie półoficjalna.
Autor

admin