Gdzie znaleźć konkurencyjne oferty cenowe dobrych i niedrogich pralek?

Od wielu lat na rynku sprzętu AGD toczą się swoiste zawody. Oczywiście stawką będzie największa popularność marki i powiązana z tym większa sprzedaż. Problem w tym, że przeciętny Kowalski pojęcia nie ma, które spośród używanych funkcji mają rzeczywiście jakiś wpływ na pranie, jakie na koniec wyjmuje ze swojej pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Stąd próba sprawdzenia paru flagowych modeli największych firm, żeby łatwiej można było podjąć decyzję o zakupie. Na początek przedstawiona zostanie pralka Indesit IWE 61251 B ECO . Niezbyt droga pralka włoskiego producenta od wielu lat obecnego na rynku. Łatwe, intuicyjne programowanie, duży, czytelny wyświetlacz, elektroniczne i manualne ustawienia trybu działania.

Jeżeli zaabsorbował Cię niniejszy materiał, to nie czekaj i przeczytaj szczegóły na stronie (https://reklamywiktor.pl/). Z pewnością przekonasz się, że w tamtym miejscu też są to bardzo interesujące informacje.

Duża ładowność i stosunkowo nieduża głębokość uczyniły tę pralkę funkcjonalnym urządzenie w rodzinach, gdzie pranie robi się często i dla kilku osób. Posiada podstawowy zakres funkcji, przykładowo program ułatwiający prasowanie, program prania obuwia oraz do jeansu i odzieży sportowej.

Kolejna do zawodów stanie pralka Samsung WF 0500. Podobna do poprzedniego modelu, choć nieco uboższa jeśli chodzi o wirowanie, tylko 1000 obrotów, oraz mniej pojemna, standardowy pięciokilogramowy ładunek. Ale Samsung od jakiegoś czasu zaczyna być głównym rekordzistą sprzedaży pralek, w związku z tym możemy liczyć na nieustanny dostęp do części i dużą sieć serwisową. Trzecia to pralka Samsung Eco Bubble WF1802WFVS. Ten sam producent, jednak model z nieco wyższej półki cenowej. Tak więc dopłacając kilkaset złotych, można dostać do użytkowania płytszą pralkę która może pomieścić aż 8kg prania, z dużo większymi możliwościami jeśli chodzi o zakres programów. Opisywana teraz pralka posiada rzecz jasna komplet programów podstawowych, lecz także kilka specjalnych, przykładowo pranie jeansu. Do tego pralka wyposażona jest w grzałkę z ceramicznych materiałów oraz stalowy bęben z unikalną technologią ecobubble, która pozwala na pranie w niskiej temperaturze. Jeszcze jedna do oceny jest pralka Whirlpool AWSE7200. Tak samo jak poprzedni model, daje możliwość wyprania dużej ilości wsadu jednorazowo, mając przy tym jedynie 44cm na głębokość. Pojemny bęben, nowoczesne wzornictwo oraz dobrze przemyślane programy prania czynią ją także interesującą opcją na zakup.

admin