Komputer osobisty

Jeszcze do całkiem niedawna, jeżeli weźmiemy pod rozwagę ostatnie dwadzieścia lat, komputery nie były powszechnym dobytkiem pod polskimi strzechami. A dziś w większości domów jest sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu. Zresztą, kiedy kupujemy komputer to do tego jeszcze wybieramy myszkę i żeby można było wszystko dobrze słyszeć dodatkowe głośniki. Oczywiście na tym nie kończymy dokupowania „niezbędnych” akcesoriów do naszego wspaniałego sprzętu.

miejsce pracy z komputerem

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Kupujemy kompatybilne urządzenie wielofunkcyjne, bo przecież nie będziemy chodzić do któregoś punktu, żeby dać do druku kilka kartek. W kupnie komputera widzimy jedynie pozytywy, ale po pewnym czasie okazuje się, że laptop wymaga naprawy, a bywa, że musimy wymienić go na nowszy model, w takiej sytuacji dostajemy wręcz palpitacji serca. Bo owszem z jednej strony dobrze móc pozbyć się starego sprzętu, ale to zawsze część naszego życia, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach laptop stał się faktycznie osobisty. Na temat także tutaj – zerknij na ten link.

laptop

Autor: mobilyazilar
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszy sprzęt, bez którego nie sposób się obejść

Każda osoba, która jest posiadaczem komputera doskonale wie, że trzeba stale w niego inwestować. Wybieramy nową myszkę do zwykłego komputera lub nowy pokrowiec na laptopa. Wszyscy wiemy, że sprzęt komputerowy nie powinien być najważniejszym kompanem naszego codziennego dnia, ale realia są takie, że siedzimy przed komputerami bardzo dużo czasu. Bywa, że nie jest to niestety związane z rozrywką, ale po prostu z pracą. A jak wiadomo, skoro jest to związane z pracą to musimy dokupić pendrive, by móc robić kopie zapasowe.

Dodatkowo podkładka chłodząca też okaże się potrzebna, nie mówiąc już o łączu internetowym i co niezmiernie istotne drukarce, a najlepiej urządzeniu wielofunkcyjnym, które stanie się po pierwszym użyciu wręcz niezbędne. Jak widać co chwila zauważamy jakieś niezbędne produkty typu powietrze sprzężone, czy szmatka do przecierania monitora, lub świetna kamerka pozwalająca na jeszcze dokładniejsze zauważenie każdego detalu. A nam użytkownikom nie pozostaje nic innego jak poszukiwać tych wszystkich dodatków, co oznacza otwarcie portfela. Bo przecież skoro mamy już taki ekstra komputer, to dobrze byłoby mieć większość świetnych dodatków do takiego sprzętu, prawda? Przykłady – naprawdę interesujący link.

admin