Aplikacje na Windows Phone – które są najchętniej ściągane

Przez jakiś okres aplikacje mobilne były dostępne tylko dla posiadaczy iPhone’ów. Firma Apple była zdecydowanie prekursorem rozwiązań mobilnych. W tym okresie pojawiło się wielu programistów wyspecjalizowanych w programach tylko na urządzenia tej marki. Niedługo później stały się popularne telefony oparte na systemie operacyjnym Android.

Obecnie przyszłość to projektowanie aplikacji mobilnych . Coraz więcej programistów wyspecjalizowało się właśnie w tej działce.

Aplikacje mobilne są coraz popularniejsze

Aplikacje na telefon

Autor: GoMobi.pl
Źródło: http://gomobi.pl

Tak naprawdę na każdy telefon wprowadzony do sklepów w ciągu ostatnich kilku lat bez problemu można znaleźć mnóstwo najróżniejszych aplikacji. Są i standardowe – jak choćby programy pocztowe, a także mnóstwo innych. Choćby aplikacje do zarządzania czasem, odtwarzania muzyki, komunikatory, aplikacje serwisów społecznościowych, aplikacje pogodowe i wiele wiele innych.

Opłacalne programowanie

Całkiem sporo programistów specjalizujących się wcześniej w pisaniu programów na komputery przekwalifikowało się i obecnie tworzy tylko aplikacje mobilne. Jeśli programista zna się na tym czym się zajmuje, to na pewno to opłacalne. Dobry Windows Phone developer jak Jojomobile spokojnie może zarobić na życie na wysokim poziomie. Naturalnie nie wszyscy programiści zarabiają kokosy. Należy pamiętać, że aplikacja musi być kupowana. Ewentualnie może być tak, że developer pracuje na zlecenie jakiejś korporacji i otrzymuje za to ustalone wynagrodzenie.

Najpierw użytkownik

Każdy programista chce zrobić coś wyjątkowego i dobrego. Ci zajmujący się aplikacjami mobilnymi także. Im wyżej w rankingu popularności znajdzie się aplikacja, tym większe uznanie dla jej autora. Warto więc reklamować swoje aplikacje, nawet za pomocą serwisów społecznościowych, zaczynając od swoich znajomych. Poczta pantoflowa działa idealnie i jeżeli tylko aplikacja trafia w gust użytkowników na pewno będzie polecana dalej.

Zaciekawiły Cię informacje co daje pozycjonowanie strony podane w naszym poście? Bardzo przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Czekamy na ocenę!

Są tysiące aplikacji, które nigdy się nie przedostały do świadomości użytkowników. Nie jest trudno zginąć w tym morzu. Dlatego tak ważne jest, żeby sprawdzić, czego potencjalni odbiorcy oczekują. I napisać taką aplikację z największą starannością.

admin