Technologia powstaje bardzo szybko, rozwój biegnie jak szalony. Czy da się go zatrzymać, czy da się go zrozumieć?

Funkcjonujemy w czasach rozwoju technologii, co do tego nie można mieć zastrzeżeń. Jeszcze nie tak dawno nie można było myśleć w taki sposób, bo właściwie nie było do tego podstaw. Jednakże od pojawienia się Internetu wszystko zmieniło się już w mgnieniu oka. Taka sytuacja trwa do dziś, a to na pewno nie koniec, to źródło technologicznego przewrotu. Jeśli ktoś
twierdzi, że taki czas właśnie ma swoją dobrą passę to powinien przeczekać kilka lat i przekonać się, co przyniesie najbliższa dekada.

filmy na dvd

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Widzą to wszyscy, nawet nie trzeba być profesjonalistą czy autorytetem w tym temacie. Dzieje się to na wielu płaszczyznach, widać to w wielu sektorach, co najistotniejsze, trend jest jednoznacznie rozwijający. Nie widać może ogromnej fali na horyzoncie, widocznych jest za to kilka mniejszych fal jedna po drugiej, ciągle wdzierające się na brzeg. Stary lad, który w tej metaforze może oznaczać plaża, nieznacznie zacznie poddawać się erozji i zniknie ostatecznie.

Następne fale będą dostawały się na brzeg i nim się obejrzymy rzeczywistość będzie totalnie różna niż ta, do jakiej się przyzwyczailiśmy.

Czy po przestudiowaniu omawianego tematu posiadasz pytania? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i poznaj więcej detali (http://sitodruk-maszyny.com/Modul_Flokowy.html) w odniesieniu do publikowanej tematyki.

Zdają sobie z tego sprawę posiadacze punktów ze sprzętem RTV (tu przykładowe produkty: ), w których asortyment zmienia się. Niezwykle szybko. To, że jeszcze niedawno jakiś model sprzętu był na topie, a dzisiaj jego miejsce wyparł zupełnie inny, to nic nadzwyczajnego. Podobnie ma się sprawa z nowoczesnymi technologiami. Smartfony, tablety i inne nowe gadżety tłumniepodbiły serca amatorów technologii, tak samo jak ultrabooki. Czy ktoś obecnie jeszcze kupuje tablety czy notebooki? Na temat również w tym źródle – odbiorniki GPS.

Pewnie tak, jednak ich dni są policzone, to samo zresztą stało się ze standardowymi komputerami. Obecniekażdy „śmiga” z małymi komputerkami pod ręką lub w kieszeni, dzięki temu praca może być bardziej mobilna.

Jeżeli interesuje Cię prezentowany artykuł, to bardzo dobrze, gdyż ten opublikowany poniżej (http://www.magicplay.eu/?en_second-hand,79) także zawiera równie ważne informacje – nie czekaj, tylko sprawdź go.

Technologia opanowała nasze życie, lecz jak do tego czasu nikt hałaśliwie nie protestuje, bo chyba każdy dostrzega, że jestnam to na rękę. Nawet, negatywne wizje przyszłości, czyli sztuczna inteligencja i inne cuda, nas nie napawają strachem, gdyż nikt nie stara się wybiegać aż tak daleko. Bo i po co? Nie lepiej żyć dniem dzisiejszymkorzystając z dobrodziejstw technologicznych?

admin