Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami zaś staramy się pływać w tym całym informacyjnym chaosie. Jak sobie z tym radzimy, jak będzie za parę lat?

Dziś mamy wiele różnych możliwości, najbardziej zaś do tej korzystnej sytuacji przyczynił się internet. To sieć, jak za dotknięciem magicznej różdżki otworzyła przed nami świat dziedzin, do których wcześniej albo wstępu nie było, albo był on znacznie ograniczony. To ona, niczym dobra wróżka zaoferowała nam pomoc i nowe doznania. Dzisiaj jest już to dla nas normalne, że w sieci znajdziemy wszystko, począwszy od kursów szydełkowania przez ofertę szkolenia dla elektryków po różne programy, na przykład program do rysowania schematów. W latach 90. żyliśmy jeszcze w nieco innych czasach.

szkolenia i programy dla elektryków

Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Kto wtedy by pomyślał, że będzie tak łatwo uzyskać jakkolwiek informację, że będzie aż taki przesyt, momentami zachodzącymi o absurd. Nikt tego nie mógł wiedzieć, a dzisiaj wszyscy możemy z tego korzystać, choć jednocześnie musimy też z tym walczyć. Informacji w internecie jest za dużo, jest ona nachalna i męcząca, nie możemy się na niczym skupić, co chwila dostajemy nowa porcję wiadomości i już ciężko oddzielić coś ważnego, od czegoś zupełnie błahego.

Według analityków, w przyszłości znajdzie się praca dla specjalistów od selekcji informacji. Tacy ludzie z jednej strony będą poszukiwali tylko wiarygodnych źródeł, najlepszych informacji dostępnych w globalnej sieci, a z drugiej strony będą także wyszukiwać zamówione informacje. Na przykład jakaś firma postanowi zająć się pewnym zagadnieniem, ale zanim zdecyduje się zainwestować będzie chciała dokładnie poznać temat – pełny artykuł /.

Oprócz swoich ekspertów może znaleźć osobę, która w bardzo szczegółowy sposób przedstawi zakres informacji w sieci. Nie będą to jednak przypadkowe strony czy zestaw wszystkich stron, gdzie dane zagadnienie jest poruszane, będą to tylko i wyłącznie najlepsze źródła, takich, z których można faktycznie dowiedzieć się informacji rzetelnych, prawdziwych i pożądanych.

Nie będą to szczątki informacji, to musi być usługa na profesjonalnym poziomie, dzięki której zleceniodawca będzie pewny, że informacje, które dostał przesądzają lub (dron phantom 4) właśnie nie jego przyszłe biznesowe decyzje. Proszę pomyśleć, ile tak można załatwić. Informacja będzie na wyciągnięcie ręki, lecz tylko niektórzy będą potrafili jej szukać i wybierać tylko najbardziej wiarygodne informacje; więcej informacji o projektach elektrycznych uzyskasz w .

admin