Elektronika Samsung

Jednym z największych firm w na rynku elektroniki użytkowej ostatnio się stała firma Samsung. Ten koreański producent elektroniki w przeciągu kilku dziesięcioleci został jedną z największych firm w tym segmencie rynku, a urządzenia Samsunga są popularne na całym świecie.

Notebook Samsung Chronos Seria 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Produkty samsunga to sprzęt audio, telewizory, telefony komórkowe i smartfony, ale firma ta też jest obecna w dziale sprzętu komputerowego dla odbiorców biznesowych i indywidualnych. I w praktycznie z każdej z tych dziedzin ma w ofercie urządzenia najwyższej jakości, porządnie dopracowane i pełne nowinek technicznych. Podobnie jest także w przypadku telewizorów LCD.

Wśród licznych telewizorów tego producenta z pewnością się wyróżnia SAMSUNG 46F5000 o przekątnej 46 cali i wyjątkowo wyraźnym, ostrym obrazie. W modelu tym wykorzystano specjalny algorytm poprawy kolorów i szczegółów, oraz system Full HD z dwukrotnie wyższą rozdzielczością w porównaniu z normalnymi odbiornikami, co daje nieznaną dotychczas jakość wyświetlanych obrazów. Można również podłączyć do niego przez port USB dowolną pamięć i cieszyć się wcześniej nagranymi muzyką oraz filmami.

Następną rodziną produktów Samsunga są przenośne komputery. Samsung 270E5V (NP270E5V-K01PL) to laptop z potężnymi parametrami i pełnowymiarową klawiaturą, przeznaczony dla wymagających domowych i firmowych użytkowników. Najwyższy poziom wykonana idzie w parze u niego z oryginalnym wzornictwem, gdyż sprzęt ten oferowany jest także w kolorze białym i czerwonym. Do kolejnej grupy notebooków zaliczany jest model Samsung 370R5E (NP370R5E-S06PL) W przypadku tego sprzętu Samsung postawił na mobilność i lekkość, laptop posiada 15 calową matrycę, a waży niecałe dwa kilogramy. Jest bardzo smukły i lekki, posiada wygodną i praktyczną klawiaturę i bardzo dobrze sprawdzający się przy pracy w słońcu monitor. Wydajny i oszczędny układ procesora, duża pamięć i wydajna karta graficzna sprawiają, że sprzęt ten będzie się nadawał nie tylko do biurowych prac, ale również do rozrywki i zabawy. Zaś pokazuje nowy trend jeśli chodzi o funkcjonalność i mobilność.

Ciekawi Cię opublikowany w tym portalu artykuł? Kliknij więc oprócz tego tutaj i zobacz więcej info obliczanie premii na opisywany temat!

Zaliczany jest do grupy ultrabooków, jest ogromnie cienki i lekki, i co najbardziej istotne, może działać długie godziny bez konieczności ładowania.

admin