Gigant otwarty na konsumentów

drukarka

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Samsung jest globalnym liderem nowych technologii produkującym szeroką gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz rozmaite akcesoria. Firma działa od 70 lat i dzięki nakładom finansowym w nowe technologie i wdrażaniu wielu patentów zdobyła uznanie milionów klientów, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung ma bogatą sieć serwisów. Aby wyszukać dogodny dla nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy wejść na stronę WWW firmy, na której dzięki dobrze pomyślanej wyszukiwarce bez trudu odnajdziemy dogodna dla nas lokalizację.

Inna metodą jest bezpośrednie wklepanie hasła w wyszukiwarkę internetową. Jeśli poszukujemy dowolnego serwisu Samsunga, a mieszkamy np. we Wrocławiu, wystarczy wklepać, serwis samsung wrocław jeśli przedmiotem naszych poszukiwań są wyłącznie kombajny do drukowania i skanowania, wpisujemy frazę tablice dla szkół. Niektóre centra oferują serwis określonych typów produktów, lecz są to z reguły produkty pokrewne, jak choćby różnego typu sprzęt fotograficzny czy sprzęt AGD.

Centra serwisowe to miejsca, gdzie da się sprzęt naprawiać, poddawać przeglądom lub kupić. Zatrudnieni w nich specjaliści zapoznają nas z nowościami, promocjami i profesjonalnie doradzą, jaki sprzęt kupić, dostosowując go do naszych potrzeb. Wiele z tych placówek (sprawdź kontakt) oferuje również sprzedaż przez Internet. Jest to opcja wygodna dla tych potencjalnych nabywców, którzy sami potrafią wybrać sprzęt na podstawie podanych na stronie WWW parametrów.

Zakupiony towar można odebrać osobiście lub zarządac wysłania kurierem, w zależności od preferencji nabywcy. Dla wygody klientów możliwe są też różne formy płatności. Najczęściej spotykane formy to za pobraniem – płacimy przy odbiorze kurierowi, przelewem – z reguły ta forma jest umożliwiana stałym klientom danej firmy, oraz płatność przedpłatą po otrzymaniu faktury pro-forma. Niektóre firmy oferują również usługę polegającą na możliwości sprawdzenia stanu zamówienia po zalogowaniu się na stronie WWW sprzedającego.

Źródło:

admin