Skanowane dokumenty muszą być jak najlepsze

Kiedy pracujemy z różnymi dokumentami, to z pewnością nie jesteśmy zadziwieni tym, że od czasu do czasu jakieś dokumenty musimy zeskanować, a potem drogą elektroniczną wysłać je do podwładnego, albo kontrahenta. Niestety zazwyczaj dzieje się tak, że jakość zeskanowanego pisma zostawia sporo do życzenia oraz ciężko jest przeczytać wpis, który się tutaj znajduje, zwłaszcza jeśli został zapisany ręcznie, a nie komputerowo.

archiwalne dokumenty

Autor: Random McRandomhead
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście możemy nabyć Kofax – dla firm, który powoduje, że do końca będą wykorzystane wszystkie parametry skanera, przez co znacznie lepiej będą się przedstawiały zeskanowane pisma. Należy też zaznaczyć, iż jeżeli na skanowanym piśmie będzie się znajdował kod kreskowy, to moduł ten będzie miał szansę go od razu rozpoznać i zapisać we właściwej bazie informacji, co znacznie ułatwi pracę oraz skróci czas jej wypełniania.

Moduł ten spisze się w wielkich i małych przedsiębiorstwach

Nie ma znaczenia, czy nasza firma jest wielka czy mała, z pewnością świetnie się w niej spisze ten rodzaj modułu, zwłaszcza iż firmowe dokumenty nie mają szansy zostawiać najmniejszych niejasności, a więc ciągle z łatwością powinny dać się odczytać. Co więcej musimy też zaznaczyć, że ich obsługa jest niesamowicie prosta, a więc nie będziemy musieli się zamartwiać, że nasi podwładni nie poradzą sobie z ich wykorzystaniem.

Jeśli żywo emocjonuje Cię podnoszona tutaj kwestia, dodatkowo koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://www.certificator.eu/en/Certification/Certificates/) opisującym zbliżone tematy.

Nawet nie będziemy musieli ich posyłać na żadne szkolenia, wystarczy tylko mały instruktaż. Zakupienie takiego modułu do lepszego skanowania pism, będzie jedną z najwspanialszych decyzji jakie będziemy mogli podjąć odnośnie dalszego rozwoju naszej firmy.

Czy taki sprawunek szybko się zwróci?

Przeważnie obawiamy się, że jakiś wydatek będzie niepotrzebny i tylko utracimy finanse, mimo wszystko jeśli idzie o posiadanie tego programu, to z pewnością tak się nie stanie. Prędko dostrzeżemy o ile lepiej prezentują się dokumenty zeskanowane za jego pomocą. Koszt jego sprawunku jest na tyle niski, że każda firma będzie mogła sobie na niego pozwolić oraz równocześnie zwróci nam się on w stosunkowo krótkim okresie.

admin