Wskazówki jak nabyć sprawdzony i niedrogi telewizor

Jeszcze niedawno telewizor był kojarzony z dużym pudełkiem które postawiono na ciężkiej szafce, lecz opracowanie technologii LED diametralnie zmieniło rynek tych urządzeń. Przede wszystkim telewizory stały się płaskie, ponieważ w dużej części modeli zupełnie wystarczy parę centymetrów grubości, a po drugie dzięki zastosowaniu technik cyfrowych zyskały znacznie więcej możliwości.

szafka pod telewizor

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj najbardziej podstawowe wersje, przykładowo takie jak posiadają co najmniej 32 cale średnicy, rozdzielczość full hd, umożliwiającą oglądanie filmów i programów w najwyższej jakości, a także możliwość nagrywania programów telewizyjnych. W tym egzemplarzu LG użyło dobry jakościowo panel IPS, świetnie odzwierciedlający kolory, a równocześnie zapewniający szeroki kąt oglądania, co jeszcze niedawno było sporą wagą płaskich telewizorów. Rzecz jasna model ten został wyposażono również w złącze USB, tak więc oglądanie filmów z pendrive również nie stanowi żadnego problemu. Podobne funkcje ma niewiele więcej kosztujący model lg 32ln5400, różnica w cenie między nimi nie jest duża, a jeżeli chodzi o dostępne funkcje, to lg 32ln5400 ma jeszcze obsługę sieci wi-fi i funkcję smart.

Dwa razy większa cena w telewizorze lg 47la660s (szukasz telewizora, sprawdź: ) to po pierwsze kilka cali przekątnej ekranu więcej a także obsługa technologii 3D. Te dziesięć cali jest doskonale widoczne, kiedy się porówna ten model z poprzednio opisywanymi, a 3D poza tradycyjnym wyświetlaniem obrazu pozwala także na oglądanie programów puszczanych w takiej technologii. Ten model telewizora również został wyposażony funkcję Smart i ma wbudowany moduł wi-fi, dzięki czemu można na nim nie tylko obejrzeć filmy i programy, lecz w wygodny i szybki sposób dotrzeć do różnych treści dostępnych w wielu serwisach internetowych.

Dla wielu użytkowników bardzo może się przydać funkcja nagrywania, umożliwiająca zapisywanie na wbudowanym dysku różnych programów. Jeszcze więcej funkcji ma model lg 47la660s. W nim projektanci zastosowali ekran o przekątnej 47 cali i dobrej jakości układ głośników, przez co bez problemów może on służyć jako nieduże kino domowe o świetnym dźwięku i obrazie.

admin