Z jakiego powodu smartfony zdobywają jeszcze większe uznanie

Smartfony od kilku lat szturmem zaczęły zdobywać rynek telefonów komórkowych, bardzo szybko wypierając typowe modele z klawiaturą. Już chwilę temu sprzedaż smartfonów przewyższyła liczbę tradycyjnych urządzeń i różnica cały czas się zwiększa. Z rynku poznikali producenci do tej pory kojarzeni z solidnymi telefonami, a na ich miejsce wskoczyły firmy, które zdecydowały się postawić na technologię pod postacią coraz wydajniejszych i mocniejszych smartfonów.

Biały smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
O ile tradycyjne urządzenia posiadały niewielkie wymiary, to w smarftonach można zauważyć pędzenie ku bardzo dużym wyświetlaczom. Przez to urządzenia jakie coraz więcej osób ma w kieszeni zostały przenośnymi centrami rozrywki, w których podstawowa funkcja dzwonienia została zepchnięta na boczny tor. Doskonale w ten trend wpisuje się firma LG, parę jej urządzeń z wyższej półki posiada coraz mocniejsze parametry i powiększającą się przekątną wyświetlacza, dzięki czemu nawet najbardziej wybredni użytkownicy mają w czym wybierać.

Blisko pięć cali przekątnej ekranu może zrobić wrażenie, zwłaszcza jeżeli ekran został zrobiony w technologii IPS HD. Parametry takie posiada lg d605 swift l9 ii bialy (zobacz polecane telefony – ), całość uzupełnia wydajny procesor, osiem giga wewnętrznej pamięci i takiej samej rozdzielności aparat cyfrowy. Na najnowszej wersji systemu Android telefon komórkowy ten bardzo dobrze nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich tak oglądanie filmów czy gry. Jeśli ekran o takiej wielkości będzie zbyt mały, to XXXlg g2 16gb bialy może zaproponować o pół cala większy.

W tym urządzeniu dwa razy powiększono wewnętrzną pamięć, również aparat zyskał sporo na rozdzielczości, tak więc praktycznie wszystko co bardzo dobrze prezentowało się na mniejszym kuzynie na tym będzie prezentować się jeszcze lepiej. Ten model smartfona oprócz doskonałych układów został również bardzo dobrze zrobiony. W sprzedaży znajduje się wersja w kolorze białym, a jeśli ktoś wolał będzie klasyczne barwy, to może zamówić lg g2 czarny (szukasz telefonu, sprawdź: .

Jeśli użyta w powyższym tekście narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu pieczątki na zamówienie warszawa inne tego rodzaju wpisy – one odnoszą się do pokrewnej problematyki.

Oczywiście to nie koniec możliwości smarftonów, model lg g3 d855 16gb czarny proponuje jeszcze trzynaście milimetrów wyświetlacza więcej niż pozostałe modele. Taka wielkość jest już porównywalna z mniejszymi tabletami, być może najwygodniejsza nie będzie jeśli trzeba zadzwonić, ale w zabawie na pewno dobrze się sprawdza.

admin