Nowości technologiczne

Na naszej stronie internetowej przeczytasz nowościz obszaru najnowszych technologii. Charakteryzujemy się artykułami najwyższej jakości. Nasi autorzy posiadają długoletnie doświadczenie.

Odtwarzacz Sony WALKMAN® oparty na systemie Android™

Autor: Sony
Źródło: Sony

Specyfikacja telefonu xperia c3 jest już znana. Nowy smartfon adresowany jest do fanów „selfie”. Jest to urządzenie średniej półki. Wyróżnia się znajdującym się na froncie aparatem fotograficznym. Ma wysoką rozdzielczość. Wyposażony został w najlepszej jakości wyświetlacz. Dzięki temu przedstawiany obraz jest najwyższej jakości.

Najważniejszym punktem tego urządzenie jest czterordzeniowy procesor Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,2 GHz. Skoordynowany jest on z 1 GB pamięci RAM a także z układem graficznym Adreno 305.

Użytkownik posiada 8 GB przestrzenią dyskową. To urządzenie znajduje się w trzech następujących barwach: białym, czarnym a także miętowym. Jego rynkowy debiut datuje się na sierpień. Chiny zostaną pierwszym państwem jego dystrybucji. Nie zamieszczono do tego momentu ostatecznych cen smartfona.

najlepszy telefon iPhone 4

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym serwisie internetowym mamy możliwość odnaleźć plotki na temat iphone model 6. Jest to obecnie najbardziej wyczekiwana premiera tego roku. Informacje znajdujące się w mediach internetowych budzą wiele dyskusji.

Ten telefon komórkowy ma cechować się procesorem A8 taktowanym zegarem 2,6 GHz i ekranem Retina Ultra HD. Obudowa ma być odporna na wpływ różnych czynników atmosferycznych. Ponadto dochodzą do tego przeróżne komponenty. Mogą się wydawać niektórym nawet nieco wyolbrzymione.

Musimy jednak mieć na uwadze fakt, że iphone 6 ma za zadanie podtrzymywać renomę serii.

ekscytujący wpis? Jeżeli tak uważasz, to bez wahania kliknij tu, ponieważ naprawdę warto zobaczyć także inne podobne posty.

Ma za zadanie zasługiwać na miano następcy iPhone 5S. Nowe smarfony mają się pojawić na rynku w trzecim kwartale bieżącego roku.

admin