Jak polubić odkurzanie?

Całkiem niedawno na zlecenie jednej z wiodących marek producentów AGD zorganizowano sondaż. Zapytano w nim Polaków, które z wykonywanych prac domowych budzą w nich największą niechęć. Co pokazał raport? Aż 36 procent z nas nie lubi nie lubi mycia naczyń. Widok piętrzących się w zlewie naczyń potrafi najszybciej popsuć nam humor. Drugie miejsce zajęło odkurzanie. 29 procent ankietowanych kiepsko znosi wycieczki po domu z odkurzaczem. Zapewne tylko dlatego, iż nie wiedzą o istnieniu odkurzacza centralnego.

odkurzacz 2

Autor: Robert Scarth
Źródło: http://www.flickr.com
Jego wielkim plusem jest niska waga. A precyzyjniej rzecz ujmując – rura, , której długość dobieramy indywidualnie, w zależności od wielkości mieszkania. Reszta, czyli urządzenie stacjonarne znajduje się w np. garażu. Nie jesteśmy w stanie usłyszeć więc odgłosu silnika, a tylko delikatny szum wsysanego powietrza. W nawet najdoskonalszych odkurzaczach powietrze które przechodzi przez worek z kurzem lub filtr wraca do pomieszczenia w którym odkurzamy.

Na tej stronie jest sporo praktycznych wiadomości, ale koniecznie zobacz także pozostałe szczegółowe informacje bezpieczeństwo funkcjonalne. One również są bez wątpliwości warte uwagi.

W przypadku odkurzacza centralnego powietrze ,którym oddychamy jest czyste – wolne od najmniejszych drobinek pyłu. Odkurzacz centralny to idealny wynalazek dla osób uczulonych na kurz, a przy tym posiadaczy czworonogów. Sierść kota czy psa w momencie porządków powszechnie stosowanym odkurzaczem może unosić się w powietrzu i osiadać na meblach. Jeszcze nie zdążymy odstawić na miejsce gdy szybko dostrzegamy niedociągnięcia. Na temat także na tej stronie – .

Odkurzacz centralny eliminuje takie historie, co przeważnie wiąże się z zaoszczędzonym czasem na sprzątaniu. Gdy w jadalni rozsypie się cukier, a nasze oczy widzą przyjaciół spieszących w kierunku wejścia domu, w szybki sposób rozprawi się z tą kwestią automatyczna szufelka.

Kliknij ten link! To bez wątpliwości ta strona, jest tam wiele przydatnych materiałów! Zobaczysz, na pewno się nie rozczarujesz.

Należy jedynie zamieść podłogę w kierunku niepozornego lufcika a podmuch powietrza wciągnie okruchy.

Powinniśmy już w chwili budowania domu zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. System instalacyjny opiera się na założeniu jednostki głównej, połączonej z przewodami poszczególnych pomieszczeń. W każdym pomieszczeniu zamontowane jest gniazdko, do którego wkłada się na czas odkurzania rurę i odkurzacz uruchamia się automatycznie. System centralnego odkurzacza jest metodą na szybkie i komfortowe wysprzątanie naszego mieszkania.

admin