Musisz być perfekcjonistą w swojej dziedzinie

dość poprawnie politycznie twierdzi się, że możesz robić wszystko czego pragniesz, możesz być kim chcesz. warto przyznać, że to trochę amerykańskie gadanie, gdyż każdy z nas ma pewne zdolności do bardziej skutecznego wykonywania jednej albo drugiej rzeczy. istnieją oczywiście geniusze, którzy czego nie dotkną zamieniają w złoto. lecz jest ich niewiele, są to jednostki wybitne. Zresztą, masz pośród swoich przyjaciół osobę takiego typu? No właśnie.

Autor: HEMMERSBACH

Nie warto się denerwować na twierdzenie, że każdy z nas ma ograniczenia. Co w tym złego, gdy jedna osoba jest bardziej zdolna od innej w tematach technicznych, zagadnieniach matematycznych, a następna jest bardziej obyta w pojmowaniu abstrakcyjnym, twórczym. Tylko zaakceptowanie tego typu różnic i ich przyjęcie, jako coś obiektywnego pozwala stworzyć coś ciekawego ludziom o odmiennych zaletach.

Nie bądź znawcą od wszystkiego, gdyż będziesz faktycznie do niczego. najważniejsza jest wąska specjalność, w której można się wspaniale rozwijać. Nie znasz się na komputerach, jesteś słaby w przedmiotach technicznych, zostaw to zdolniejszym. Praca informatyka to naprawdę specyficzna działalność, osoba, która zajmuje się programowaniem, rozważa inaczej, niźli człowiek, który pisze książki. W obu tego typu przypadkach należy odznaczać się wybitnym skupieniem i nietuzinkowymi zdolnościami, ale mózgi obu tych osób pracują zupełnie różnie.

pracownik IT podczas pracy

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com

Co jeszcze ważne. Nie obawiaj się zmiany, jeśli coś ci przeszkadza. Pracujesz w biurze, w każdy dzień bite osiem godzin, a jednak wiesz, iż mógłbyś to wykonywać jako freelancer. Freelancerzy coraz bardziej mężniej stąpają po rynku pracy, wykonując swoje zadania skuteczniej niźli miałoby to miejsce w biurze. wiadomo, identycznie, jak ścisłowiec i humanista czują się lepiej w różnych dziedzinach, podobnie jedna osoba skuteczniej pracuje w biurze, druga jako freelancer.

Czy po przeanalizowaniu tego tekstu masz chęć dowiedzieć się czegoś więcej na omawiane zagadnienie? Jeżeli tak, to prześledź link (http://www.profill.com.pl/wsparcie-sprzedazy), ponieważ znajdziesz tam świeże dane.

Najważniejsze to dostosować swoje możliwości do warunków, specyfiki, zadań, czy to w obszarze zadaniowym, czy w innych życiowych sferach. Tak pojęte ograniczenia przyniosą więcej dobrego niż złego. Po co się oszukiwać, iż damy radę ze wszystkim, a później rozpaczać? Nie warto, korzystniej robić to, co się najlepiej umie.

Czy masz ochotę może mieć link do strony wynajem długoterminowy ford, gdzie czekają na Ciebie nowe posty? Sądzimy, że przypadnie Ci do gustu nasz portal.

Efekty zawsze będą korzystniejsze.

admin