Nie zapomnij o pokrowcu

Komórkowa moda kwitnie, a nowy futerał skupia podobną uwagę jak i nowy telefon. Dzięki zastosowaniu etui, telefon nie ulega zniszczeniu, a jednocześnie działa sprawniej i dłuższy czas możemy go używać.

Jak zdążyliśmy się już przekonać, noszenie telefonu w kieszeni czy plecaku, w towarzystwie bilonu, absolutnie nie zapowiada nic dobrego. Nawet jeśli aparat zaprojektowany jest przy użyciu materiałów najwyższej jakości, możemy zaobserwować na nim nieestetyczne uszkodzenia mechaniczne. Choć nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla co niektórych osób może być to ciężkie do zaakceptowania.

Samsung Galaxy S5

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym pomysłem jest umieszczenie urządzenia w dodatkowym futerale do zakupu. Z racji, że telefony posiadają różne gabaryty, dobrze będzie poszukać etui dopasowane do konkretnego telefonu.

Właściciele Samsunga Galaxy mogą wziąć pod uwagę etui Samsung Galaxy s iii lub etui Samsung Galaxy s iii mini – w zależności od wybranego modelu. Etui są różnego rodzaju, lecz łączy je wspólny mianownik: maksymalne zabezpieczenie.

etiu na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Kolor? Dużo zależy od naszego stylu życia – jeżeli nasza praca wymaga eleganckiego stroju, należy zastanowić się czy jaskrawy pokrowiec będzie na miejscu. W takich sytuacjach powinniśmy jednak zastanowić się nad eleganckim czarnym etui czy klasycznym skórzanym futerale. Skórzana „wsuwka” będzie najlepszym wyborem. Telefonu nie musimy wyjmować z pokrowca ponieważ mamy dostęp do wszelkich złącz . Równie eleganckie będzie etui w kolorze białym, które bezustannie cieszy się zrozumiałym powodzeniem.

Jeżeli jednak nie obowiązują nas zasady związane z dress codem, możemy bez obaw wybierać spośród wielu kolorów, którymi ozdabiane są pokrowce. W dzisiejszych czasach etui stało się elementem stroju, niczym damska torebka. Z tego powodu posiadanie kilku egzemplarzy staje się coraz bardziej powszechne.

Dbałość o szczegóły pokrowca czy etui, ich niesamowite kolory a także gatunek materiałów sprawią, że telefon będzie nam służył idealnie. Działania pogody, rysy czy odciski palców i plamy na wyświetlaczu nie stanowią zagrożenia dla smartfona. Jeżeli więc poszukujemy gadżetów do smartfona, na pewno znajdziemy w sieci np.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta tematyka, bez wahania sprawdź również to użyteczne opracowanie (https://wynajembezbik.pl/blog/56-wynajem-dlugoterminowy-dla-osob-fizycznych-czy-jest-mozliwy), gdyż znajdziesz tam niezwykle ciekawe informacje.

sklep, gdzie kupisz akcesoria iphone i który pozwoli nam na ulepszenie naszego smartfona zapewniając przyjemne z pożytecznym – łączność ze światem, chwile relaksu i zabezpieczenie.

admin