Kupujemy polecaną pralkędo domu – jakiego producenta?

Czystość to jeden z głównych atutów wzorowego domu. Czyste naczynia i podłogi, lecz przede wszystkim czyste, pachnące pranie. A jeżeli może przy tym być jeszcze oszczędnie lub ekologicznie, to sprzedaż będzie sukcesem. Trudno się więc dziwić, że projektanci pralek prześcigają się w projektowaniu coraz bardziej skomplikowanych programatorów, jeszcze lepszych bębnów i programowaniu coraz to nowych programów prania. W końcu trzeba czymś przyciągnąć klienta. Nie powinno się jednak wierzyć wszystkiemu i przed ostatecznym wyborem urządzenia na chłodno warto porównać możliwości przynajmniej paru modeli i najlepiej od kilku różnych producentów.

pralka

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Dopiero taka analiza da nam pogląd na to, co tak naprawdę potrzebujemy, a z których opcji z powodzeniem można zrezygnować, przy tym trochę oszczędzają.

Odwiedź ten odnośnik – to żadnych wątpliwości świetna propozycja (http://www.magicplay.pl/?498,pl_squiggle), która z całą pewnością bardzo Cię zaintryguje! Nie zwlekaj więc i sprawdź już teraz!

Poniżej porównanie kilku przykładowych. Na początek zaczyna pralka BOSCH WLX 24261PL, należąca do rodziny modeli ekonomicznych, ale skutecznych. Prosta stylistyka, wyświetlacz z niewielką ilością danych i kilkoma przyciskami do do programowania tego co wcześniej było wybrane za pomocą pokrętła. Posiada ona kilka przydatnych programów, na przykład program sportowy, kilka programów do jeansu albo bielizny. Przy standardowej pojemności 5kg ten model pralki ma jedynie 40 cm na głębokość, więc z całą pewnością nada się do małej łazienki.

Druga z kolei to pralka ELECTROLUX EWP11074TWPL. Tak samo jak pierwsza, ta także jest zaliczana do rodziny pralek tanich a dobrze zaprojektowanych. Duży, pojemny bęben powoduje, że ten model pralki ma już pół metra głębokości, lecz kusi dużymi możliwościami prania. Poza programami wymienionymi przy pierwszej pralce, do dyspozycji jest jeszcze program prania firan i kołder. Trochę droższa jest pralka HOTPOINT ARISTON WMSD 723B EU (tu znajdziesz), jednak tutaj zarówno wzornictwo, jak i zastosowane programy mają wpływ na końcową cenę urządzenia. W zamian dostajemy nowoczesny wyświetlacz, programator jako guziki w miejsce tradycyjnego pokrętła oraz dużą ilość programów. Jeśli ktoś będzie chciał zaoszczędzić trochę miejsca, może poszukać pralki ładowanej od góry. Ciekawym modelem jest pralka Electrolux EWT1266EDWPL, ma ona klasyczne wzornictwo, kilka przydatnych programów prania i naprawdę wysoki poziom wykonania. Jest to jedna z lepszych jakościowo modeli pralek tego typu i na pewno jej zakup będzie dobrym wyborem.

admin