Sokowirówki – smakowity początek dnia

Zdrowy tryb życia to przede wszystkim zdrowe pożywienie, z dużą ilością warzyw i owoców. Lecz nie są one zbyt lubiane przez sporo ludzi, a szczególnie dzieci często marudzą, kiedy muszą zjeść marchewkę albo jakiś nielubiany owoc. Doskonałym pomysłem na zapewnienie zdrowej, bogatej w witaminy diety może być zakup sokowirówki, za pomocą której można przygotować pożywne soki z najróżniejszych warzyw i owoców.

Przepis na zdrowy i pyszny sok

Autor: First
Źródło: First
Niezwykle ważne jest to, że w sokach takich można wykorzystać warzywa, których normalnie się nie jada, przykładowo na kawałek pietruszki mało kto się skusi, ale w soku można nawet nie zauważyć, że został użyty. Spośród licznych firm produkujących urządzenia AGD powinno przyjrzeć się ofercie dwóch znanych producentów, czyli Philipsa i Zelmera. to jeden z głównych modeli tej firmy.

Pojemna i duża, z ogromnym pojemnikiem na miąższ idealnie spełni swoje zadanie w większej rodzinie, gdzie każdy z domowników będzie chciał wypić co najmniej jedną szklankę soku. Możliwość ustawienia kilku różnych parametrów sprawia, że bez żadnego problemu można robić smaczne soki i z miękkich i twardych warzyw oraz owoców.

Z kolei dla osób, które mają mniej miejsca w swoich kuchniach lub nie będą potrzebować wycisnąć tak dużej ilości soku dużo lepsza może być Sokowirówka PHILIPS HR1855/30 (). Ma ona analogiczne parametry, jak wcześniej opisywany egzemplarz, ale posiada bardziej zwarte rozmiary i mniejszy pojemnik na sok.

Ta wskazówka z witryny (https://www.tvk.pl/internet/) będzie Ci odpowiadać, gdyż też mówi o nakreślanym w tym materiale wątku. Co równie ważne, robi to w ciekawy sposób.

Świetnymi opiniami wśród klientów cieszą się również urządzenia firmy Zelmer. Sokowirówka Zelmer JE1200 szara to potężna moc i możliwość regulacji dwóch obrotowych prędkości, dzięki czemu można za jej pomocą wyciskać sok ze wszystkich warzyw i owoców w ilości wystarczającej dla paru osób. Z kolei Sokowirówka Zelmer Julita 377 jest sprzętem niewielkim i kompaktowym, doskonałym do sprawnego przygotowania codziennej szklaneczki soku. Urządzenie ma nieduże rozmiary i nie zajmuje dużo cennego miejsca w kuchni, a dzięki dużej mocy przyrządzenie soków jest sprawne i szybkie. Dodatkowo sokowirówka ta posiada parę mechanizmów zabezpieczających, tak więc używanie jej jest bezpieczne dla każdego.

admin