Każdy zespół dbać o jakość brzmienia

Odsłuchujemy płyty i jesteśmy zadziwieni jej niesamowitym dźwiękiem, z drugiej strony jesteśmy na koncercie i zauważamy, że to wszystko brzmi jeszcze lepiej. W dodatku niesamowite w tym wszystkim jest to, że na koncertach troszczy się nie tylko o samą muzykę, lecz też i o otoczenie artystów, tak aby wszystko przyciągało nasz wzrok oraz skupiało go na scenie. A staje się tak głównie przez to, że muzycy wkładają naprawdę wielkich sił do tego, by jak najbardziej zachwycić własnych fanów.

Studio nagrań

Autor: TheMM
Źródło: http://www.flickr.com
Głośniki to podstawaKiedy chcemy zakupić dla siebie spore głośniki, takie które powodują, że odsłuchiwanie muzyki okaże się całkowicie nowym doświadczeniem, to bez wątpienia należy się zastanowić nad tym, czy chcemy na przykład . Polecane przez mnóstwo osób, czarne, nie rzucające się w oczy, czy może wolimy takie o jeszcze większej mocy, a więc Behringer Truth B 2030P. Kupując głośniki musimy pamiętać o rozmiarach naszego pokoju, jeśli będą one miały zbyt sporą moc, to może się okazać, iż dźwięk, który będziemy słyszeli będzie też zmieniony, a co się z tym wiąże, nie będzie on brzmiał tak cudownie jak byśmy sobie tego zażyczyli.

Scena musi żyćTo co zdarza się na scenie podczas koncertu jest niesamowicie ważne, gdyż w znacznej mierze od tego zależy, czy wczujemy się w koncert i świetną atmosferę, czy non stop będziemy się rozglądać po sali mając wrażenie, iż nie umiemy się wyłączyć tak jak reszta. Oczywiście pierwsze co przyciąga wtenczas nasze spojrzenie to lampy American DJ, a więc lampy, dzięki którym są możliwe efekty świetlne. Raz jest oświetlony wokalista, raz lampy płyną po tłumie, co chwilę zmieniając swoje barwy. Co niesamowite to bez wątpienia fakt, iż w powiązaniu z innymi możliwościami, jak chociażby zamglenie, daje to niesamowity efekt. A jak to się staje, że na płytach ciągle jest taki piękny dźwięk, że słyszymy wokalistę, lecz nic z tego co wydarza się wokół niego? To zasługa takich sprzętów jak T. Bone SC300, więc mikrofonu studyjnego, który jest właściwie zaprojektowany oraz który łapie tylko to, co wyłapywać ma.

To wcale nie jest aż takie łatweBycie wokalistą w ogóle nie jest taką łatwą sprawą, bo należy pamiętać nie tylko o samej muzyce i tekstach, ale również i o calutkiej oprawie, tak żeby wszystko brzmiało rzeczywiście tak jak to sobie założyliśmy oraz gree klimatyzacje aby prezentowało się rzeczywiście cudownie.

Zachęcamy – kliknij tutaj i przenieś się na następną naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie nowe oraz interesujące artykuły.

Jakby nie było, na pewno trzeba się namyślić, jak wiele wysiłku nasi ulubieńcy muszą włoży w to, byśmy my też byli zachwyceni z tego, co do nas trafia.

admin