Zestawy marki Tefal

Gotowanie jest sztuką. Aby gotować smacznie a przy tym zdrowo, nie wystarczą oryginalne przepisy i najlepsze jakościowo produkty. Chcąc spowodować, aby praca w kuchni stała się przyjemna, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości kuchenny sprzęt. Dziś na rynku można wybierać i przebierać.

Od wielu lat panują firmy z wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im oferować produkty odpowiedniej jakości. Niewątpliwie wśród liderów produktów kuchennych znajduje się marka Tefal.

Zarówno same naczynia, jak i drobny sprzęt AGD nie mają sobie równych w tym przedziale cen. Zwłaszcza warte polecenia są zestawy naczyń kuchennych, które pozwolą w kompleksowy sposób podejść do kwestii przyrządzania posiłków. W sprzedaży jest dostępny przykładowo . To zestaw który się składa z rondla 1,5l o średnicy 16cm oraz 4 naczyń, o średnicy odpowiednio: 18cm, 20cm i 24cm oraz garnka wyższego ze średnicą 22cm. Do każdego z nich są dobrane przykrywki. Cały zestaw wykonano z wysokiej jakości nierdzewnej stali o grubym dnie, które jest przystosowane również do użytku na kuchenkach indukcyjnych. Komplet nazywany zawiera wszystkie wymienione wyżej części, a dodatkowo został rozszerzony o większy garnek z przykrywką oraz dwie patelnie. Tu również wszystkie naczynia są przeznaczone do użytku na płytach indukcyjnych.

Seria Ingenio od paru lat znajduje zadowolonych nabywców, tak więc warto przyjrzeć się kompletowi Tefal ingenio zestaw garnków 9 cz. L5279572 albo znacznie większemu Tefal ingenio zestaw garnków 20 cz.

Niesamowicie interesujący artykuł, czyż nie? Przeczytaj też pozostałe wpisy, ponieważ tam oryginalna publikacja (http://www.zcipajos.pl/oferta/rekuperacja) jest równie zajmująca i zaabsorbuje Cię bez reszty.

L5279972. Zestaw pierwszy posiada patelnię ze średnicą 24cm oraz dwa garnki, o średnicy 18 i 24cm. Dodatkowo do dyspozycji są dwie przykrywki, z plastiku o średnicy 18 cm i wykonaną ze szkła o średnicy 24cm, oraz komplet rączek i uchwytów do naczyń. Drugi zestaw ma do zaoferowania znacznie większy repertuar, na przykład dodatkowe dwie przykrywki i patelnie oraz jeden garnek oraz cztery tarki, ochraniacz na palce, adapter na garnki i chochlę.

admin