Atrakcyjne oferty czajników na naszym rynku

Coraz większa szybkość życia skłania sporo ludzi do oszczędności czasu i spożywania sporej ilości kawy i herbaty. Spora cześć osób klasyczne modele czajników ogrzewanych gazem na rzecz bardziej współczesnych sprzętów ułatwiających zaparzenie codziennego gorącego napoju w czasie zaledwie dwóch minut. Tworzy się więc dylemat: który z modeli wybrać, aby odpowiadał nam pod względem praktyczności oraz –co ważne- by był upiększającym elementem naszej kuchni?

czajnik

Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Poniżej podano kilka szczególnych modeli (CzajnikHD 4677/20 Philips), które w ostatnim czasie zyskały sympatię wśród smakoszy porannej kawy czy herbaty. Najbardziej znanymi firmami w segmencie czajników elektrycznych są firmy: Siemens, Philips oraz Zelmer.

Ciekawą opcją jest czajnik Siemens TW 86104. Posiada on pojemność 1,5 litra, dzięki czemu ugotowanie dużej ilości wody nie wymaga wielokrotnego włączania urządzenie. Siła jego grzałki wynosi 2400 W, co jest równoznaczne z dość szybkim czasem przygotowania napoju. Niezwykle wygodny dodatek to wskaźnik wody zlokalizowany po obu stronach tego modelu. Propozycja od firmy Philips to czajnik Philips HD 4677/20.

Równie ciekawy tekst odnajdziesz po przejściu na stronę – przekonasz się, że jest bardzo wciągający, więc zobacz go.

Urządzenie to wyposażone jest w pojemność 1,7 l, co powiązane jest przygotowania dużej ilości wody. Czajnik o mocy 2400 W sprawia, że urządzenie jest bardzo efektywne. W czajnik (zobacz przykłady: szczegóły na temat czajnika Zelmer na stronie wbudowano również filtr, który pozwala uzyskać czystą wodę. Urządzenie dostępne w czarnym kolorze. Równie interesująca oferta producenta to model Philips HD 4686/90. Cechuje go przybliżona pojemność do poprzedniego modelu: 1,6 l. To urządzenie bezpieczne: kończy pracę, gdy nie ma w nim wody oraz tuż po ugotowaniu. Oprócz tego wyposażony w podstawę antypoślizgową. Kolor także stonowana, ciemna.

Kolejna opcja to produkt firmy Zelmer. Jest to czajnik Zelmer CKE 820 Symbio. Posiada on dużą objętość 1,7 l. Przy tej objętości jego moc jest nieco mniejsza: 2200 W, co pozwala na na dużo mniejsze mniejsze zużycie energii. Dodatkowo wyposażony jest w filtr czyszczący wodę z kamienia. Samoistnie się wyłącza zaraz po zakończeniu pracy. Jego praktyczną cechą jest podświetlany przycisk włączający. Urządzenie to jest opcją dla osób preferujących jasne barwy – dostępny w kolorze białym.

admin