Gadżety do telefonów komórkowych

Kupując nowy telefon, dobrze jest zatroszczyć się o pasujące do niego akcesoria. Powodów ku temu jest wiele. Najczęściej decydując się na ich kupno kierujemy się funkcjonalnością. Jednak bywa, że jesteśmy gadżeciarzami, którzy lubią nowości i nowoczesny design. Pokaż mi swój telefon a powiem ci kim jesteś?

Samsung Galaxy Nexus

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Nowy pokrowiec na telefon potrafi nadać mu zdecydowanie nowy wizerunek. Wzbogacony o etui, telefon jest w dobrym stanie, a jednocześnie działa sprawniej. Trzymanie go w kieszeni czy plecaku, razem z kluczami czy monetami, ewidentnie nie jest dla niego korzystne.

Nawet jeśli aparat wyprodukowany jest z najlepszych tworzyw, możemy zaobserwować na nim zarysowania. Choć nie ma to związku z funkcjonowaniem telefonu, dla estetów może być to ciężkie do zaakceptowania. Dobrym pomysłem jest schowanie urządzenia w dodatkowym futerale. Z racji, że telefony różnią się rozmiarami, najlepiej poszukać etui przypisane do konkretnego telefonu jak np. .

Pod lupę weźmy np. etui Samsung Galaxy S3 mini. Dbałość o szczegóły, energetyczne barwy i gatunek materiałów spowodują, że telefon zostanie z nami na idealnie. Niestraszne mu będą działania pogody, zarysowania i zabrudzenia wyświetlacza. W sklepie z akcesoriami w ofercie są także folie ochronne, zrobione z poliwęglanu – nieskomplikowane w założeniu – które zadbają o nienaganny ekran.

Sklep z akcesoriami do telefonów to nie jedynie pokrowce. To również ładowarki, bez których nawet najnowszy telefon nie przyniesie żadnego pożytku. Oprócz powszechnie stosowanych, dla osób, które często przebywają za kierownicą, dobrym rozwiązaniem będą ładowarki pozwalające na zasilanie telefonu z gniazda zapalniczki.

Gdy zafascynował Cię prezentowany artykuł, to nie zastanawiaj się tylko odwiedź odnośnik (http://www.etteplan.com/pl/uslugi/projektowanie-inzynierskie/druk-3d), a odnajdziesz tu pokrewne, ciekawe informacje na ten temat.

Funkcjonalnym pomysłem dla kierowców okazał się uchwyt na szybę, umożliwiający zamontowanie telefonu na wysokości oczu (szczególnie gdy korzystamy z funkcji GPS). Zapewne znajdziemy w sieci sklep z akcesoriami, który umożliwi nam rozbudowanie naszego centrum multimedialnej rozrywki umożliwiając przyjemne z pożytecznym – kontakt ze światem i chwile relaksu z ulubioną aplikacją.

admin