Sprzęt AGD firmy Zelmer

Do głównych urządzeń jakie spotyka się w zasadzie każdej domowej kuchni zalicza się kuchenki i lodówki, coraz liczniej pojawiają się również zmywarki. Lecz poranne przyrządzanie pokarmów wspomogą inne przyrządy, które się zalicza do drobnego sprzętu AGD, na przykład miksery czy blendery. Zajmują niewiele miejsca w szafce czy na blacie w kuchni, a dzięki ich pomocy czynności takie jak jak rozdrabnianie, ubijanie czy ugniatanie ciast będą trwały dużo krócej niż przy ręcznej robocie.

lodówka

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym przykładem mogą tu na przykład być wielofunkcyjne blendery, a głównym graczem wśród tego typu produktów stała się Zelmer (produkty firmy Zelmer znajdziesz na Solidność wykonania, trwałość i dużo ciekawych funkcji to główne zalety wszystkich jej produktów, a jednym z najbardziej popularnych w ostatnim czasie blenderów stał się model Zelmer 491.20.

Ten post, to nieprawdopodobnie wciągający materiał? Jeśli również tak sądzisz, to zobacz na odmienny temat, a polecana strona www (https://it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-internetowych/) sprawdzi się tu ogromnie.

Posiada on sporą moc, przydatną przy kuchennych pracach, a poza tym wielostopniową możliwość regulacji prędkości pracy, dzięki czemu możemy ją doskonale dostosować do typu używanych surowców. Wymienialne tarcze tnące i kilka dodatkowych nakładek pozwolą na przetarcie zupy, pokrojenie lub posiekanie owoców i warzyw, a poza tym ubicie piany.

w kuchni

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Za pomocą tego blendera można także pokruszyć lód, co na pewno się doceni w letnie upalne popołudnia. Zelmer (w tym miejscu więcej: do zobaczenia na tej stronie) robi produkty nie tylko solidne, lecz także eleganckie, co dowodzą liczne nagrody zdobywane przez właśnie ten model. Dostępny jest on w dwóch podstawowych kolorach, najbardziej popularny jest biały, lecz w ofercie zaczął się pojawiać Zelmer 491.20NM Limited Design w eleganckim, ciemnym kolorze.

Dla niejednej osoby ogromnie chętnie wykorzystywane może być jedno z innych urządzeń tego producenta, czyli suszarka spożywcza Zelmer FD 1002 Biała. Przy jej pomocy można szybko i wygodnie wysuszyć grzyby, owoce i warzywa, zachowując wyśmienite smaki na długą jesień i zimę. Ten model suszarki pozwala na precyzyjne ustalenie czasu i innych funkcji suszenia, dostosowując je do danych produktów.

Na zakończenie warto powiedzieć o mało używanym, a niezwykle przydatnym urządzeniu, którym jest nawilżacz przenośny Zelmer AH1500, który zapewni najlepszą dla nas wilgotność i mikroklimat w całym mieszkaniu.

admin