Dodatkowe akcesoria do telefonów Samsung

Komórki i smartfony są urządzeniami, które są narażone na różne czynniki. Wieża albo telewizor stoją w bezpiecznym miejscu i jeżeli nie przewróci ich na przykład dziecko albo kot, to chyba nic poważnego im się nie stanie. Ale z telefonami to całkowicie odmienna sytuacja. Nosi się je w kieszeniach, torebkach i plecakach, nie raz zdarzyć się może, że ktoś coś na nie rzuci lub same spadną wyższa.

etui dla Galaxy

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu kupując telefon od razu warto się zastanowić, jakimi sposobami można go będzie chociaż trochę zabezpieczyć przed uszkodzeniami. Jednym z pomysłów na to jest znalezienie telefonu wyposażonego w klapkę, tego typu rozwiązanie ma taką zaletę, że po zamknięciu klawiatura i ekran są chronione przed możliwością uszkodzeń. w stanie złożonym telefon ten ma niewielkie wymiary i bez problemu się mieści w nawet niedużej torebce albo kieszeni. Solidna i trwała obudowa zabezpieczona na tyle urządzenie, że nawet przypadkowy upadek z niewielkiej wysokości raczej mu nie zaszkodzi.

Jednak w sprzedaży największa ilość telefonów posiada duży, płaski ekran, składane telefony nie cieszą się aż tak dużym wzięciem. Dlatego też kupując tego typu model telefonu powinno się wcześniej pomyśleć o jakieś porządnej możliwości ochrony dla niego. W sklepach jest ich ogromna ilość i z reguły są one dedykowane do konkretnego modelu aparatu, przykładowo Samsung EF-CN900B flip S-view pro Galaxy Note 3 Czarny (EF-CN900BBEGWW) pasował będzie do tego własnie rodzaju smartfona, podobnie Samsung ETUI FLIP DO GALAXY S III MINI granatowe (EFC-1M7FBEGSTD) nie sprawdzi się raczej przy innych telefonach tego producenta. Oba wymienione pokrowce są dokładnie i porządnie zrobione i bez zastrzeżeń powinny spełniać swoją funkcję. Jest to o tyle ważne, że często możemy spotkać produkty bardzo kiepskiej jakości, które w skrajnym przypadku mogą spowodować uszkodzenie sprzętu zamiast go ochraniać. Dość interesującym pomysłem może też być Samsung etui silikonowe do Samsung etui silikonowe do Samsung Galaxy S3 niebieskie (EFC-1G6WBECSTD) , to etui jest wykonane z bardzo elastycznego silikonu i posiada łącza ze specjalnymi zatyczkami. Przez to telefon jest w dużym stopniu zabezpieczony przed upadkami, kurzem i wilgocią.

admin