Wprowadź odrobinę praktyczności do swojej kuchni przy pomocy krajalnicy

W dobie szybkiego życia niezwykle popularnym oraz wygodnym podejściem stało się nabywanie produktów rozdrobnionych lub już przekrojonych w kawałki. Firmy prześcigają się w opcjach dzięki którym mamy możliwość zaoszczędzić czas i energię, poświęcaną na krojenie. Nie jest to jednak tak praktycznym rozwiązaniem jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Dlaczego? Wyjaśnień jest kilka, ale najistotniejsze jest to, że inwestując w jedzenie w dużych kawałkach a następnie rozdrabniając je w domu możemy być pewni że dłużej zachowują świeżość.

w kuchni

Autor: Las Cruces Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Wędliny, ser czy też chleb przekrojone w plastry zdecydowanie szybciej tracą smak i są suche oraz trudne do zjedzenia. Większość osób użytkujetego urządzenia jedynie w celu krojenia chleba – jednak mamy możliwość kroić nią także inne produkty np. warzywa czy mięso. Krajalnica okazuje się byćsprzętem pozwalającym zaoszczędzić na zdecydowanie dłuższym korzystaniu naszych produktów a dodatkowo na czasie – używanie klasycznego noża zajmuje więcej czasu.

pomieszczenie kuchenne

Autor: Allison Stein
Źródło: http://www.flickr.com

Należy także kupić krajalnicę dobrej firmy, żeby działała przez wiele lat. Zelmer jest jedną z marek specjalizujących się w segmencie projektowaniu sprzętów AGD, w tym krajalnic. W ich ofercie jest urządzenie jakim jest krajalnica Zelmer 393.5NP Doris Expressive. To prosty, nieskomplikowany podczas użytkowania artykuł. Małe gabaryty dają gospodarność miejsca w kuchni. Wyposażona w opcję wyboru wielkości plastrów do 15 mm. To bardzo pewne urządzenie, ponieważ przycisk uruchamiający został ukryty przez odpowiednią osłonę. Spód wyposażony w materiał antypoślizgowy jest ważnym fragmentem, który pozwala na stabilność korzystania.

Krajalnica Zelmer Alexis Young 294.5NP Orange jest to następny interesujący towar producenta Zelmer (Krajalnica Alexis Young 294.5NP Orange). Także ma opcję regulacji poziomu grubości do 15 milimetrów.

Kiedy zainteresował Cię prezentowany wątek, obejrzyj witrynę (https://www.tvk.pl/internet/) a zapewne zdobędziesz więcej danych na to interesujące zagadnienie – nie zwlekaj tylko kliknij.

Ostrze ze stali nierdzewnej zapewnia wytrzymałość i trwałość urządzenia. Dodatkowo też wyposażono ją w zabezpieczenie, które daje pewność, że nie włączymy krajalnicy w przypadkowy sposób.

Bosh będący przedsiębiorcą dystrybuującym AGD także ma w swym asortymencie krajalnice. Niezwykle funkcjonalnym oraz trwałym produktem jest krajalnica BOSCH MAS6200N – krajalnica marki Bosch na stronie Artykuł wykonano z trwałego metalu – nóż wykonano ze stali szlachetnej – co gwarantuje dużą wytrzymałość. Także jest opcja ustawiania poziomu grubości plastrów do 15 mm.

admin