Roboty kuchenne Zelmer

Kuchenne roboty nie są zaliczane do koniecznych urządzeń AGD, lecz ich obecność bardzo pomaga wielu Paniom domu. Duża część takich robotów jest wyposażona w kilka różnych funkcji, dzięki czemu posiekanie warzyw, zagniecenie ciasta lub przygotowanie soku jest wygodne i szybkie. Jednym z najbardziej popularnych producentów tego typu sprzętu kuchennego od dawna jest Zelmer, i to właśnie jego modele zaczęły się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród konsumentów.

robot kuchenny

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając kuchenny robot powinno się zwrócić uwagę na moc jego silnika i liczbę możliwych do podpięcia elementów dodatkowych. Na przykład Zelmer MIX Robi 381.61 Symbio jest robotem dość zaawansowanym, posiada dużą miskę i zestaw końcówek do zagniatania ciasta, a poza tym wymienialne końcówki i kubek (składany kubek turystyczny) miksujący do soków owocowych. Przy jego pomocy można łatwo przygotować wszelakie kremy oraz sosy, a poza tym wyśmienicie daje sobie radę z ubijaniem piany. Wychodząc na przeciwko oczekiwaniom konsumentów Zelmer oferuje ten robot w kilku kolorystycznych wersjach, na przykład Zelmer Mix Robi 381.61SL wykonany został z czarnego, eleganckiego plastiku, a wersja Symbio zrobiona jest z białego.

Całkowicie inną gamę produktową prezentuje Zelmer Prymus 877 Symbio. Jest to prosty model, ale przy tym wystarczający do polepszenia większości prac kuchennych. Ma zupełnie inną konstrukcję niż wcześniej opisywane roboty, a co się z tym wiąże trochę inne funkcjonalności.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (https://panfachowiec.com/oferta/serwis-agd/) tego tematu zapraszamy do kolejnego tekstu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod podanym linkiem. Tam rozwieją się wszelkie Twoje rozterki.

Ten model Zelmera doskonale daje sobie radę z siekaniem, rozdrabnianiem i mieleniem warzyw, lecz bez żadnego problemu można nim ubić pianę z białek czy ugnieść ciasto. Dwustopniowa regulacja prędkości i możliwość pulsacyjnego włączenia pozwalają na elastyczną pracę z wieloma produktami. Podobnie jak w sytuacji serii Mix Robi także tu klienci mają wybór koloru urządzenia.

Opisywany powyżej model (więcej tu: sprawdzone propozycje na jest wykonany z białego plastiku, a Zelmer Prymus Mix 878 Symbio jest czarny. Praktycznie wszystkie modele firmy Zelmer charakteryzuje wysoka funkcjonalność i solidność wykonania, tak więc planując zakup kuchennego robota powinno się sprawdzić jej ofertę. Na pewno każda pani domu znajdzie urządzenie odpowiednie do swoich oczekiwań i potrzeb.

admin